“rýchla zastávka”

Restaurant Koliba Likava
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Likavke
Kuchyňa: České
Zrecenzované: 8. júla 2019

Po Slovensku takéto koliby neúrekom no ale nie všetky sú kvalitné.
Túto kolibu môžem odporučiť, nám po ceste od Krakova vyhladlo a táto koliba bola po ceste. Jedlo bolo chutné! Obsluha príjemná.

Poďakujte používateľovi amerstein.

Zrecenzované: 4. júna 2019

Tradičná kuchyňa na Liptove, so skvelým baraním guľášom s haluškami, alebo v jeseni výborná pečená kačka s červenou kapustou...

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi Jozef H.
Zrecenzované: 21. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme v kolibe ubytovaní spolu s priateľom - raňajky boli chuťovo skvelé, ale uvítala by som trošku väčší výber. Na obed/večeru vám dajú 15% dole z jedál, ak ste ubytovaní. Liptovský tanier bol chutný, jelení guláš taktiež. Všetko bolo čerstvé a pomerne rýchlo pripravené - zbytočne sme nečakali.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi PetraHarg.
Zrecenzované: 19. apríla 2019

Príjemná a rýchla obsluha. Parkovisko strážené kamerovým systémom. Na jedlo sme čakali adekvátnu dobu vzhľadom na to že obsluhovala len jedna mladá slečna.Bryndzové halušky s klobáskou boli trochu na náš vkus riedke. Skvelá kapustnica. Jelení guláš tak isto. Vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi Benji1836.
Zrecenzované: 12. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Slusny obed v autentickom prostredi. Pekna mala, ale poschodova drevenica. Slusna kuchyna a neboli to halusky, alebo nieco podobne. Oplati sa tam zastavit.

Poďakujte používateľovi MartinP5845.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Koliba Likava, si pozreli aj

Liptovská Štiavnica, Žilinský kraj

Navštívili ste Restaurant Koliba Likava? Podeľte sa o svoje zážitky!