“Skvelé jedlo a milá obsluha!”

Restaurant Koliba Likava
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Likavke
Kuchyňa: České
Zrecenzované: 21. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme v kolibe ubytovaní spolu s priateľom - raňajky boli chuťovo skvelé, ale uvítala by som trošku väčší výber. Na obed/večeru vám dajú 15% dole z jedál, ak ste ubytovaní. Liptovský tanier bol chutný, jelení guláš taktiež. Všetko bolo čerstvé a pomerne rýchlo pripravené - zbytočne sme nečakali.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi PetraHarg.

Zrecenzované: 19. apríla 2019

Príjemná a rýchla obsluha. Parkovisko strážené kamerovým systémom. Na jedlo sme čakali adekvátnu dobu vzhľadom na to že obsluhovala len jedna mladá slečna.Bryndzové halušky s klobáskou boli trochu na náš vkus riedke. Skvelá kapustnica. Jelení guláš tak isto. Vrelo odporúčam.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Benji1836.
Zrecenzované: 12. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Slusny obed v autentickom prostredi. Pekna mala, ale poschodova drevenica. Slusna kuchyna a neboli to halusky, alebo nieco podobne. Oplati sa tam zastavit.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi MartinP5845.
Zrecenzované: 4. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Návštevu (partia priateľov) sme skúsili o 10-tej doobeda. Bager na parkovisku práve odpratával sneh, aby mali hostia kde parkovať. Potešili otváracie hodiny, nakoľko sme tam šli s obavami, že je ešte priskoro. Hneď po príchode sa obsluhujúci spýtal, či sme mali problém s parkovaním. Kuchyňa už fungovala v riadnom režime, problém s výberom jedla nebol.

Prostredie útulné, obsluha milá - reštaurácii nemám čo vytknúť, hoci našu návštevu radím medzi časovo kratšie.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Instachocolate4you.
Zrecenzované: 2. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Obed v príjemnom prostredí, v krojoch odetý personál, rýchla, príjemná a komunikatívna obsluha, bezproblémové parkovanie. Vyššie ceny je možné opomenúť pri danom service.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Eva M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Koliba Likava, si pozreli aj

Liptovská Štiavnica, Žilinský kraj

Navštívili ste Restaurant Koliba Likava? Podeľte sa o svoje zážitky!