“Výborná strava”

Restaurant Koliba Likava
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Likavke
Kuchyňa: České
Zrecenzované: 24. septembra 2018

Vynikajúca strava, aj keď požadované jedlo zákazníkom nie je v ponuke, sú ochotní vyhovieť požiadavke a na želanie urobiť. Inak strava je domácka, asi majú vynikajúcich kuchárov. Prostredie príjemné, obsluha príjemná a ochotná. Parkovanie veľké, čiže nestane sa, že nemáte kde zaparkovať, keď Vás prepadne hlad. Všade je čisto.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi JaroslavaK31.

Zrecenzované: 9. júla 2018

Veľmi príjemné prostredie koliby so štýlovým personálom. Chutné jedlo, parkovisko pri objekte pod kamerami.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi MartinM7961.
Zrecenzované: 10. marca 2018

boli sme maximálne spokojní, príjemné prostredie, obsluha a chutné jedlo. Sedenie dnu aj vonku. Mini ihrislo pre deti. Parkovanie priamo pred Kolibou

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Lenka S.
Zrecenzované: 19. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo, krasne prostredie, nie zbytocne dlhy jedalnicek s pizzou a vyprazanym syrom :) super servis plus rychlost a primerana cena

Poďakujte používateľovi 787lenkas.
Zrecenzované: 7. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Po príchode do reštaurácie nefugoval prúd, no obsluha nás aj tak s úsmevom a malým.upozornením privítala a usadila. Romantika pri sviečkach ako.za starých čias. Jedlo napriek výpadku prišlo na stôl rýchlo, kapustová s čerstvými krajčekami chlebíka ulahodila a.bryndzové halušky tiež nesklamali. Akurát len malinkú výtku, radšej ich mám s.obyčajnou.bezmesitou slaninkou, ktorá lepšie omastí, tu boli podávané s oravskou, ale stále naozaj chutné. Ako dezert sme si dali zo sezónnej ponuky lokšu so slivkovým lekvárom a makom. Fantázia! Chutilo mi veľmi. Nič nebolo predražené. Dobrú chuť. My už sa tešíme na ďalšiu návštevu.

Poďakujte používateľovi Vero_mexico_SK.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Koliba Likava, si pozreli aj

Liptovská Štiavnica, Žilinský kraj

Navštívili ste Restaurant Koliba Likava? Podeľte sa o svoje zážitky!