“Firemne, ale prijemne 😉”

Reštaurácia Vermex
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Reštaurácie v Svidníku
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Skvele miesto priamo na hlavnej ulici smerom do Polska, kde podavaju vyborne cestoviny a salaty aj isto aj masite jedla. Ja som si skvele pochutila Gratulujem majitelom, za vytvorenie skvelej atmosfery a za skveleho kuchara jedlo chuti viac ako vyzera

2  Poďakujte používateľovi Lenka D.

Zrecenzované: 31. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi Mila obsluha , chutne jedlo a mega porcie...
Jedine minus bolo ze nam 9 cleaned partii nepovolili zlucit stoly.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi evasvitanova.
Zrecenzované: 14. mája 2017

Menu na sobotu,nedeľu bolo skromné-dve polievky, šesť jedál, z toho jedno zeleninové a dezert. Cez to sme šli pod úroveň chodníku, bola reštaurácia osvetlená, čistá a príjemné posedenie. Personál milý, príjemný a rýchli. Táto "reštika" má dobrého kuchár(ku)a. Poctivý slepačí vývar s rezankami a "kopou" mäska,koreňovou zeleninou a ochutená čerstvou pažítkou-mňam. Druhé sme si dali vyprážaný syr a na miesto hranoliek varené nové zemiaky,ktoré boli servírované v miske a celkovo bol tanier vkusne upravený-tzv. najprv sme jedli pohľadom, potom vôňou a dorazili sme sa zbytkom na tanieri. Platba bola bez problémov kartou a uvedená cena na jedálnom lístku súhlasila s dokladom.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi 801luigi.
Zrecenzované: 25. júla 2016

Reštaurácia v blízkom centre mesta, neďaleko nemocnice nás príjemne prekvapila.
Pre nás to boli veľmi veľké porcie či už polievok, alebo hlavného jedla. Jedlo bolo aj esteticky naservírované a veľmi chutne uvarené. Čapované pivo mali iba jedno, nič moc, /Staropramen/, ale ponuka fľaškových pív je veľmi dobrá. Mínusom sú akurát tmavé pivničné priestory, reštaurácii chýba vonkajšie sedenie. Ale jedlo všetko vynahradilo. Poklona kuchárovi, nakoľko sme reštauráciu navštívili dvakrát a obidva dni sme boli veľmi spokojní s jedlom.

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi peter K.
Zrecenzované: 3. augusta 2017

Dátum návštevy: jún 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Vermex, si pozreli aj

Svidník, Prešovský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Vermex? Podeľte sa o svoje zážitky!