Recenzované: 2. augusta 2015

V tomto útulnom penzióne sme našli nielen pekné, pohodlné a útulné izby, ale hlavne veľmi milý a ústretový personál, ochotný vyhovieť každej (častokrát ešte ani nevyslovenej) požiadavke.
Tomuto penziónu naozaj nie je čo vytknúť. A ak by sa niečo predsa našlo, na tisíckrát to vyváži už spomínaný milý a priateľský prístup ľudí, ktorých tu nájdete.
Boli sme väčšia skupina, takže sme využívali apartmány aj turistické izby. Všetko bolo útulné a čisté. Dokonca aj spoločné WC a kúpeľňa pre turistické izby boli bez chybičky.
Z ponuky jedál v bare sme si bez problémov vybrali a vždy sa chutne najedli. Odporúčam hlavne jedlá podľa dennej ponuky.

Dátum pobytu: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi Svetlana574.
Recenzované: 8. septembra 2018

Tip na izbu: choose room with private bathroom.
Dátum pobytu: september 2018
Recenzované: 26. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2015
Recenzované: 20. júla 2017

Dátum pobytu: júl 2017
Recenzované: 15. marca 2017

Tip na izbu: Jeśli odpoczynek to tylko tutaj!!!!
Dátum pobytu: marec 2017