Recenzované: 11. septembra 2017

Prenajala som celý objekt na víkend pre stretnutie bývalých spolužiakov. Všetci boli nadmierne spokojní s ubytovaním, prostredím, v ktorom sa Modrý dom nachádza a s vybavením objektu. Oddýchli sme si cez víkend naozaj užasne, v tichom prostredí malokarpatského lesa, na zdravom, vlhkom vzduchu. Pobyt vrelo odporúčam, nemal nijakú chybu.Prekvapia vás útulné izby, každá inej farby, komfortne a vtipne riešené. Spoločenská miestnosť a posedenie na terase bolo natoľko lákavé, že nikomu sa ani nechcelo z objektu vzdialiť. Ráno nás pri vchode vítal aj pasúci sa koník.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi Zuzana K.
Recenzované: 16. júla 2016

Modry dom poskytuje ubytovanie v 4 nadhernych izbach. K ubytovaniu je mozne doobjednat ranajky. Dom je umiestneny priamo v lese v chatovej oblasti blizko turistickych tras. Poskytuje sukromie a ticho v lone prirody a zaroven nie prilis daleko od civilizacie. Dom je cisty, moderny, obsluha je velmi priatelska. Okolie je upravene a poskytuje miesto na relax. Psik s ktorym sme prenocovali, dostal tiez chutne psie ranajky.

Dátum pobytu: júl 2016
2  Poďakujte používateľovi ivanRimsky.
Recenzované: 26. júna 2016

Výborne značený príjazd, miesta na parkovanie. Ochotný a usmiaty personál, perfektní majitelia. Izba - apartmán - priestranná, čistá, chladná (v tej pekelnej horúčave vonku), s nádherným výhľadom do dvora - na terasu s grilom, malým jazierkom s ozdobnými rybami, posedením. Pod terasou malá lúka, na ktorej sú tri indiánske stany - možno si ich prenajat - s kapacitou až 20 ľudí; s ohniskom vo vnútri stanu.
V izbe televízor, chladnička - škoda, že nebola zapnutá, nápoje v nej mohli byť už pri príchode vychladené. Každá izba má veľký balkón s výhľadom na jazierko, terasu a stany. Na prízemí je malá jedáleň určená na raňajky a spoločenská miestnosť - obidve časti sú v jednom priestore a s priamym východom a výhľadom na terasu a dvor.
Prostredie je tiché a personál aj majitelia úžasní. Už len kvôli nim sa tam rád zase vrátim.
Orientačné ceny: posteľ v stane 8€/osoba/noc
Apartmány: 50 - 65€/apartmán/noc
Raňajky - švédske stoly - 5 €/osoba

Tip na izbu: Oblasť s vyšším výskytom kliešťov - doporučujem so sebou repelenty vziať
Dátum pobytu: jún 2016
2  Poďakujte používateľovi Roman M.
Recenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: november 2017