Hotel ma sklamal. Bola som tam už 5x, ale asi posledný :( Pomer ceny a kvality je už premrštený. Čistota zanedbaná. Personál (ten čo je tam roky) v hlavnej reštaurácií je nepríjemný a večer jeden čašník aj nevoňavý :(

Poďakujte používateľovi ingridsalaiova.

Hotel je vynikajuci,perfektny.Mily personal a restauracia uzasna.Welness je super,krasny,cisty.Mali sme aj masaz s manzelom,ktora podla nas bola najlepsia aku sme kedy absolvovali.Hotel odporucam a este raz dakujeme.

Poďakujte používateľovi IvetaBa.

Krásny hotel v prostredí prírody. Útulná a čistá izba, ochotný a ústretoví personál. Luxusná a veľmi chutná reštaurácia. Veľa aktivít v hotely a možnosť turistiky v krásnom prostredí Malých Karpát so štartom priamo od hotela. Profesionálny a udržiavaný wellness. Pobyt bol celkovo veľmi príjemný a hotel môžem len odporučiť.

Poďakujte používateľovi KAndrej.

Veľmi vhodný welness hotel na rýchly "únik" z Bratislavy na víkend. Kvalitný welness a naozaj snaživý, ústretový, vynikajúci personál. Dobré jedlo v reštaurácii, avšak raňajky relatívne bez nápadu a slabšie, ako je štandard v 4-hviezdičkovom hoteli na SVK. Z nášho pohľadu slabší room service (resp. upratovanie) a nie ideálne koncipované/vybavené izby. Avšak ako celok - odporúčam na príjemné 1 až 3 noci, najvhodnejšie na klasické dve.

Dátum pobytu: jún 2020
Poďakujte používateľovi Meander583706.

Nadherne zrekonstruovany hotel v prirode. Vynikajuci a ochotny personal, vsade cisto, nadherny , pohodivy welness, chutna strava. Mali sme vecer grilovanu veceru, ochutnavku vin. Vsetko bolo vynikajuce. Moj apartman bol nadherny.

Poďakujte používateľovi 915milanm.