Veľmi vhodný welness hotel na rýchly "únik" z Bratislavy na víkend. Kvalitný welness a naozaj snaživý, ústretový, vynikajúci personál. Dobré jedlo v reštaurácii, avšak raňajky relatívne bez nápadu a slabšie, ako je štandard v 4-hviezdičkovom hoteli na SVK. Z nášho pohľadu slabší room service (resp. upratovanie) a nie ideálne koncipované/vybavené izby. Avšak ako celok - odporúčam na príjemné 1 až 3 noci, najvhodnejšie na klasické dve.

Dátum pobytu: jún 2020
Poďakujte používateľovi Meander583706.

Nadherne zrekonstruovany hotel v prirode. Vynikajuci a ochotny personal, vsade cisto, nadherny , pohodivy welness, chutna strava. Mali sme vecer grilovanu veceru, ochutnavku vin. Vsetko bolo vynikajuce. Moj apartman bol nadherny.

Poďakujte používateľovi 915milanm.
Recenzované: 10. júla 2020

Moderny hotel v krasnom prostredi s vynikajucim spa, idealny na oddych.
Nas pobyt bol na vysokej urovni a urcite ma pozitivne odporucania.
Priestor na zlepsenie vidime pri kvalite ranajok (hlavne kava bola naozaj takmer nepitna). Taktiez pri hotely tejto kategorie navstevnik ocakava vyssiu kvalitu recepcie a profesionalnejsi pristup. Napriklad usmev sme nevideli ani raz, aktualny problem so systemom bol rieseni priamo pred hostami nie uplne profesionalnym pristupom.

Poďakujte používateľovi ViktoriaVVol.
Recenzované: 10. júla 2020

veľmi pekne prerobený a zariadený hotel v modernom štýle, veľké izby s nádherným výhľadom, strava vynikajúca, personál milý, ochotný s obsluhou i otázkami, v okolí len príroda, dostupné výlety, určite odporúčam, napriek vyššej cene, za tú kvalitu to stojí

Poďakujte používateľovi MariannaHanulakova.
Recenzované: 30. júna 2020

Skvela poloha. Vyborny personal a neskutocne jedlo. Prisli sme sem hladajuc relax a oddych a presne to sme dostali. Dokonca aj viac. Vonkajsia privatna vyrivka je uplne top. Nachadza sa tu aj minigolf, ktory nas tiez slusne zabavil.

Dátum pobytu: jún 2020
Poďakujte používateľovi PavolK96.