Hotel Zochova Chata sme navštívili viackrát a vždy sme boli veľmi spokojní. Milý a ochotný personál, skvelé a bohaté raňajky, nadštandardný wellness bez časového obmedzenia. Pekné izby aj okolie hotela.

Poďakujte používateľovi Stanka2020.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nenad Smilajkov, Marketing v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dobrý deň milá Stanka,

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.

Veľmi si vážime Váš čas, ktorý ste venovali tejto milej a pozitívnej recenzii. Sme veľmi radi, že ste si počas pobytu u nás oddýchli a načerpali novú energiu. Za všetkých mojich kolegov môžem povedať, že sa snažíme svoju prácu robiť srdcom a každú spätnú väzbu od našich hostí si veľmi ceníme a posúva nás vždy vpred.
Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu a veríme, že bude ešte lepšia ako tá predošlá.

Tím Hotela Zochova chata****.

Náš obľúbený welness hotel. Odporúčam všetkým! Skvele sa zrelaxujete už za pár dní. Ideálne pre páry a dospelých. Aj v prípade 100% obsadenosti nemáte pocit,že je hotel preľudnený. Vynikajúce jedlo a milý personál.

Poďakujte používateľovi marianatothova9.

Dobrý deň milá Mariana,

Tím Hotela Zochova chata****.

Pekný hotel.Napriek tomu ze bola sobota,boli sme asi 2hodiny uplne sami vo wellnese,kde sme si užili úplný kľud...Celkový dojem nam pokazil az starší čašník.Boli sme na večeri vo Furmarskej krčme,kde nam deň predtým velmi chutilo.Bola sobota a nechápali sme preco majú horné poschodie zatvorené,ked pri stoloch sa tlačia ľudia a vela rodín sa vo dverách aj otacalo.Ked sme čakali uz 45minut po objednaní jedla,všetci naokolo uz jedli,čašníka som sa spytala ci na nas nezabudol.Namiesto ospravedlnenia mi začal rozpravat ze on tu iba objednáva,ze on netuší co robia v kuchyni,on za nic nemôže.Zase na moju otázku ci je tam na okrasu,povedal,ze si to mam ist vybaviť ja do kuchyne sama...
Kedze mame malé deti a boli sme po 4rokoch niekde na vikend sami,celkom pokazil celkový dojem.Ked sme mojim rodičom,co su starí Pezinčania povedali,ze tam dobre varia,len ten starý ujo tam vadí,povedali,ze tam vždy dobre varili. Tak snáď niekto kto to ma na starosti pochopí,ze ten starý pán by mal byt uz možno na dôchodku a ked chcú zarobiť trochu viac peňazí,mali by aspon cez vikend mat otvorene aj horné poschodie,napriek tomu ,ze asi čašníkom sa nechce chodit po schodoch.

Tip na izbu: Izba bola pekna.Hlavne sa nam páčila kúpeľňa 😄
Poďakujte používateľovi dasamarkovicova.

Dobrý deň milá Dáša,

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata**** a taktiež aj za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu recenzie.

Spätnú väzbu od našich hostí si veľmi vážime, nakoľko nám pomáha neustále vylepšovať naše služby.
Som veľmi rada, že ste si v našom Wellness & Spa centre naozaj oddýchli po dlhej dobe vo dvojici. Verím, že aj pre toto Vás poteší zmena, ktorou sme prešli od 1.3.2020. Stali sme sa Adult friendly hotelom práve kvôli párom, ktorý si chcú užiť dokonalý relax bez svojich ratolestí. Vstup do Wellness & Spa centra sme obmedzili až od 15 rokov a naše služby orientujeme na dospelého klienta.
Uvedenú situáciu vo Furmanskej krčme som konzultovala s personálom, ktorí mal počas Vášho pobytu službu. Táto situácia nás veľmi mrzí a o to viac, že Vám pokazila celkový dojem z romantického pobytu. Rada by som však vysvetlila, že horné poschodie uzatvárame iba v prípade ak už je plne obsadené. Vzhľadom ku kapacite miest na sedenie a kuchyne si personál musí regulovať obsadenosť, aby stihli komfortne obslúžiť všetkých hostí. Za správanie kolegu sa taktiež ospravedlňujem. Interne sme túto situáciu s ním vyriešili.

Budeme sa veľmi tešiť ak nás navštívite aj v budúcnosti a Váš pobyt bude bez akýchkoľvek problémov.

Tím Hotela Zochova chata****

Recenzované: 21. februára 2020

Perfektné ubytovanie, služby, personál! Vrelo odporúčam.Čistý, kvalitný wellness, ústretový a profesionálne zdatný personál. Ideálna príležitosť pre dvojice, rodiny na predĺžený víkend. Odporúčam aj ako darček pre blízkych.

Poďakujte používateľovi marekajanka2020.

Dobrý deň milý Marekajanka2020,

Recenzované: 14. februára 2020

Wellness super, bazén na rozplávanie sa tiež. No v jeho okolí bolo počas dňa viacero detí, takže vírivka sa skôr využívala ako detský bazén. Hotel je krásny, izby útulné, o kúpeľňu sme trošku bojovali, keďže sediac na záchode blokujete otváranie dverí do kúpeľne. A podlaha v sprche klzká a mierne naklonená, treba dávať pozor na svoju rovnováhu. Inak všetko OK, personál príjemný a profesionálny.

Poďakujte používateľovi mparty253588.

Dobrý deň milý Mparty253588,
ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.

Veľmi si vážime Váš čas, ktorý ste venovali tejto recenzii. Sme veľmi radi, že ste sa Vám páčil priestor nášho Wellness & Spa centra.
Vzhľadom ku spätnej väzbe od našich hostí a zameraniu nášho hotela sme sa rozhodli od 1.3.2020 stať Adult Friendly hotelom. Už dlhšie sme zaznamenávali, že nevieme dokonale uspokojiť potreby detského hosťa a na druhej strane sme mali množstvo negatívnych recenzií od hostí, ktorí si prišli do nášho hotela oddýchnuť práve bez svojich ratolestí. Na základe týchto našich skúseností sme sa rozhodli zamerať na dospelú klientelu hostí. Samozrejme, v našom hoteli radi privítame aj rodiny s deťmi ale ceny sme zjednotili a taktiež sme zamedzili vstup do Wellness & Spa centra deťom do 15 rokov.