Tripadvisor
Zrecenzované: pred 1 týždňom

boli sme spokojne, wellness velmi pekny, aj hotel celkovo, az tak nam nechutilo jedlo, teda bolo vsetko v poriadku, len teda take priemerne, cize zasytilo ale neocarilo. Celkovo ale hotel odporucam. Vratime sa este

Dátum pobytu: február 2020
Poďakujte používateľovi jkitko502379.

Veľmi spokojní sme boli s jedlom v hotelovej reštaurácii aj v priľahlej kolibe.
Ocenili sme vždy voľné miesto pre hotelových hostí na poschodí koliby. Vzduch pri bazéne bol nedýchateľný - hrozné teplo

Tip na izbu: Doporučujeme izby s výhľadom do lesa.
Poďakujte používateľovi Flyer47784737851.

Odporucam, radi prideme aj nabuduce. Cisty hotel, prijemny personal, skvela kuchyna- vyborny vyber lokalnych ale aj medzinarodnych jedal. Hotel skor vhodny pre dospelych, nie velmi pre deti. V okoli prijemna priroda, maly svah, idealny pre zaciatocnikov.

Poďakujte používateľovi 877kiki.

Pri polpenzii si treba dat pozor lebo ked je viac jak 20hosti na hoteli tak je polpenzia formou bufetu a robit rezne v ktorom je cesnak som este nevidel a ked Vas partner nemoze cesnak tak je to este vacsia sranda, takze nas pobyt bol ukonceny o den skor, naco lezat na izbe s krcom v bruchu...

Poďakujte používateľovi Sampav1989.

Radi chodime do tohto hotela zregenerovat a oddychnut si,mame radi velmi wellness: sauny,virivku i bazen..
Izby su pekne a funkcne zariadene. Chodime sem tak 2 az 3 x rocne.
Je tu prijemny personal ci na recepcii hotela, ci vo wellnesse.

Tip na izbu: okna smerom do lesa
Poďakujte používateľovi gavalova.