Tripadvisor
Piesok

Pri polpenzii si treba dat pozor lebo ked je viac jak 20hosti na hoteli tak je polpenzia formou bufetu a robit rezne v ktorom je cesnak som este nevidel a ked Vas partner nemoze cesnak tak je to este vacsia sranda, takze nas pobyt bol ukonceny o den skor, naco lezat na izbe s krcom v bruchu...

Poďakujte používateľovi Sampav1989.

Radi chodime do tohto hotela zregenerovat a oddychnut si,mame radi velmi wellness: sauny,virivku i bazen..
Izby su pekne a funkcne zariadene. Chodime sem tak 2 az 3 x rocne.
Je tu prijemny personal ci na recepcii hotela, ci vo wellnesse.

Tip na izbu: okna smerom do lesa
Poďakujte používateľovi gavalova.
Recenzované: 19. januára 2020

Pomer ceny a kvality je trochu vyšší. Na izbe mi vadili hlavne tenké steny, cez ktoré bolo počuť všetko z vedľajšej izby. Niekedy aj ticho je dôležité pre relax.
Raňajky vo forme bufetových stolov ponúkajú široký výber no ich štandard je trochu nižší.
Personál pri príchode aj počas pobytu veľmi milý.
Gastronomický zážitok z reštaurácie považujem za veľmi dobrý. Určite odporúčam.
Wellness vynikajúci. Teplota vody v bazéne a vo vírivke veľmi príjemná, intenzita virivky vynikajúca. Veľmi krásny saunový svet, určite odporúčam. Výhľad a okolité prostredie hotela je neopísateľné.

Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi MichalH173.
Recenzované: 18. januára 2020

Vynikajúci hotel so špičkovými službami v krásnom prostredí. Príjemný personál, krásne wellnes, výborný bazén, skvelá a bohatá strava. Krásne vybavený apartmán s dostatkom miesta. Jediná drobnosť - v apartmáne slabo fungovala wifi.

Poďakujte používateľovi paliva2020.
Recenzované: 29. decembra 2019

Perfektný oddych v srdci prírody, super výzdoba a interiér (skoro všade drevo), zrubová izba ako v rozprávke (nie zas úplne doslovne), dobre vyriešená aj doprava autobusom (pre ne-majiteľov auta), na náš vkus dosť luxusné raňajky v podobe švédskych stolov (hoci mi to príde skôr bližšie anglickým raňajkám ako "lokálnym"), zamestnanci milí a vždy sa pekne pozdravia ... ale tie maličkosti a ceny.

*Mali sme z izby telefonicky nahlásenú polpenziu (večeru) no v reštaurácií po príchode ostali prekvapení, že sme tam prišli. Všetko sa samozrejme rýchlo vyriešilo no zanechalo to na nás dojem/pocit ako keby sa tam snažíme prepašovať a najesť sa "zadarmo".

*Uprataný stôl. Nielen nám ale aj inému páru pri raňajkách - po tom čo sme si šli po ďalší tanier z jedlom sa nám pri návrate stalo, že náš stôl bol vyčistený a pripravený pre ďalších. Nám síce zo stola nič podstatné nezmizlo, spomínanému páru ale odniesli pivo aj kávu. Čašníci sú pohotoví a čistotní no z tohto máme pocit, že nevedia usúdiť kedy človek skončil a kedy si len ide po ďalší tanier.

*Ceny sú pre vyššie príjmovú vrstvu. Ako mať mini bar v chladničke na izbe je komfortné no za 0.04l alko nápoja dať 7€ je dosť. Lobby bar - káva čaj - mierne drahšie. Wellness - limetková limonáda 1l - 9€?

Wellness je naozaj pekne vyladený do detailov. Vizuálne ako malý sen, všade kamienky no opäť tie detaily. Kontrast teplôt medzi výrivkou (moc teplá) a bazénom (dosť chladný) je možno pre niekoho relax no pre iných ne-komfort. Keď to porovnám s Aquapark Senec - tam bol pocit oddychu intenzívnejší nakoľko som dokázal vo vnútornom bazéne relaxovať a sedieť aj hodinu. Tu po 5 minútach vo výrivke sa mi točila z tepla hlava a v bazéne keď sa človek zastaví, a nepláva minútu tak prechladne. Nie som prvý čo píše, že výrivka je ozaj teplá, možno na tom niečo bude. Do hygieny sa nevyznám ale utierať polku bazénového interiéru wellness 1 mopom namočeným cca 2x mi nepríde ako výrazná dezinfekcia podlahy - tu zas neviem súdiť, nakoľko neviem ako silný to bol prostriedok a určitú časť prebehli viac krát podlahovým automatom. V zadnej miestnosti "oddychu" (oproti bylinkovej saune) sa tie pekné biele deky asi nemenia tak, ako sa to na prvý pohľad javí (vždy čisté) - sú len nanovo vyrovnané/natiahnuté a preložené.

Tip na izbu: Nepreháňať s výrivkou - dosť teplá (aspoň pre nás).
Dátum pobytu: december 2019
Poďakujte používateľovi Kubiik2.