Náš pobyt na Zochovej chate hodnotíme veľmi pozitívne - čistota na izbách ako aj v celom areáli hotela , štýlové zariadenie, príjemný a ochotný personál, príjemné prostredie vo wellness, výborná kuchyňa. Raňajky neskutočne pestré.

Tip na izbu: izba č. 232 bola super
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi reginavalachyova.

Musím sa priznať, že tento typ hotelov nepatrí k tým, ktoré by sme si mohli dovoliť navštevovať pravidelne. Vďaka zavedeniu rekreačných poukazov sme si však s manželkou povedali, že si skrátka doprajeme a uvidíme, čo sa z takéhoto vykľuje. Boli sme naozaj veľmi milo prekvapení, aj napriek pochmúrnemu počasiu sa nám dostalo srdečného prijatia, už slečny na recepcii boli neuveriteľne milé a ochotne zodpovedali všetky naše otázky (a že ich nebolo málo :-). Čistota izby bola na jednotku a našli sme na nej všetko, čo sme potrebovali. Úplne si nás získalo wellness a večer sme zakončili posedením v lobby bare. Čo sa týka gastra, hotel ponúka bohaté raňajky a vyskúšali sme nielen hotelovú reštauráciu, ale aj furmanskú kolibu. Nebojím sa tvrdiť, že Zochova Chata je miestom zaslúženého relaxu a veľmi radi sa sem opäť vrátime prežiť ďalší nádherný víkend!

Tip na izbu: Odporúčam izbu Superior v tichom krídle hotela
Poďakujte používateľovi GregusJanus.

Na Zochovej chate sme stravili jeden vikend a nemam co vytknut. Krasne prostredie na prechadzky a sport, vyborna kuchyna, ci uz priamo v hoteli alebo vo Furmanskej krcme. Mali sme aj z jesennej ponuky a bazant bol dokonaly :) Ranajkovy vyber tiez super.
Izba velmi pekna, cista a vsade ticho. Kedze bol sychravy november, vyuzili sme aj krb v lobby a samozrejme krasny wellness. Moznosti tam boli pre mna sice obmedzene, kedze som bola v 8. mesiaci, ale polihovanie na lehatku s knihou tiez nie je na zahodenie. Je to naozaj jeden z najlepsich wellness priestorov, v akych som bola, kombinacia moznosti a utulnosti. Mali sme aj masaz/proceduru, ale to si treba zabookovat dopredu, lebo byva obsadene.
Este spomeniem zelen, kazdy raz obdivujem, ako je upravene okolie a vysadene kricky. Je to absolutne v sulade s okolim, pasuje to a vyzera to vyborne. Pre nas este jedna vyhoda, sme z Bratislavy a nechcelo sa nam daleko cestovat, takze 40 minut cesty je len bonus

Poďakujte používateľovi 624michaelaf.

poskytované služby boli vynikajúce, izba hotela bola nad naše očakávania, lokalita hotela je v krásnom prírodnom prostredí, vybavenie hotela je na vynikajúcej úrovni najviac sa nám páčila poloha hotela v prírode, kvalita ponúkaných služieb, nemáme žiadne negatívne postrehy k nášmu pobytu

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi rrund812706.

Boli sme tu začiatkom novembra 2019. Hotel sa nachádza v tichej príjemnej lokalite Malých Karpát. Ako už spomínal Rakúšan vyššie, izby na internete vyzerajú lepšie ako v skutočnosti a ceny sú zbytocne nadhodnotene. Netýka sa to len cien za ubytovanie, ale aj cien za víno v bare či na izbe. K tomu všetkému parkovanie v garáži za 10€/den, inak je k dispozícii len parkovanie na nestrazenom parkovisku oproti. Ak to porovnám s hotelom Zhero v západnom Tirolsku, ktorý je cenou a oficiálnom štandardom na rovnakej úrovni ako tento, je to ako 100 a 1. Tam sme mali k dispozícii garáž v cene pobytu aj s poslickom, ktorý nám auto zaparkoval. Čo sa týka wellnessu, ten majú na vysokej úrovni. K dispozícii 4 sauny, kneippove bazény, ochladzovaci bazén, tepidarium, virivka, normálny bazén.
Raňajky boli ok, vecera dosť chabá a nevyzerala zrovna najčerstvejšie.

Dátum pobytu: november 2019
1  Poďakujte používateľovi ladyketrin.