Piesok

poskytované služby boli vynikajúce, izba hotela bola nad naše očakávania, lokalita hotela je v krásnom prírodnom prostredí, vybavenie hotela je na vynikajúcej úrovni najviac sa nám páčila poloha hotela v prírode, kvalita ponúkaných služieb, nemáme žiadne negatívne postrehy k nášmu pobytu

Poďakujte používateľovi rrund812706.

Boli sme tu začiatkom novembra 2019. Hotel sa nachádza v tichej príjemnej lokalite Malých Karpát. Ako už spomínal Rakúšan vyššie, izby na internete vyzerajú lepšie ako v skutočnosti a ceny sú zbytocne nadhodnotene. Netýka sa to len cien za ubytovanie, ale aj cien za víno v bare či na izbe. K tomu všetkému parkovanie v garáži za 10€/den, inak je k dispozícii len parkovanie na nestrazenom parkovisku oproti. Ak to porovnám s hotelom Zhero v západnom Tirolsku, ktorý je cenou a oficiálnom štandardom na rovnakej úrovni ako tento, je to ako 100 a 1. Tam sme mali k dispozícii garáž v cene pobytu aj s poslickom, ktorý nám auto zaparkoval. Čo sa týka wellnessu, ten majú na vysokej úrovni. K dispozícii 4 sauny, kneippove bazény, ochladzovaci bazén, tepidarium, virivka, normálny bazén.
Raňajky boli ok, vecera dosť chabá a nevyzerala zrovna najčerstvejšie.

Dátum pobytu: november 2019
1  Poďakujte používateľovi ladyketrin.

Sauny paradne, rozne teploty. Velmi sme si oddychli. Prostredie nadherne. Akurát voda v bazénoch stoji za zvazenie, velky bazen studeny, virivka velmi prihoruca. Polpenzia nas nezaujala. Cakali sme viacej.

Tip na izbu: my sme mali standard, nakolko na izbe sme neplanovali travit cas
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi miriamgreksova.
Recenzované: 25. októbra 2019

Vsetko pocas nasho pobytu bolo prijemne a prinasajuce relax a pohodu, pocnuc okolim hotela, jeho polohou, zasadenim do prostredia, architekturou a konciac moznostami, kotore hotel prinasa a sluzbami. Vrelo odporucam!!!

Dátum pobytu: október 2019
Poďakujte používateľovi Roam66031407149.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelZochovachata, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: 4. novembra 2019

Dobrý deň milý Roam66031407149,

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata**** a taktiež, že ste si našli čas na napísanie tejto milej a pozitívnej recenzie. Je pre nás veľkým poteším ak sa naši hostia u nás cítia príjemne a dosýta si užijú relax a pohodu. Veľmi si vážime Vaše odporúčanie, ktoré je pre nás záväzkom aby sme naše služby neustále zlepšovali a aby ste sa pri ďalšej návšteve cítili u nás ešte lepšie.

S priateľským pozdravom
Tím Hotela Zochova chata****.

Recenzované: 24. októbra 2019

veľmi krásne prostredie., hotel na vysokej úrovni. Boli sme tu na jeseň a hýrilo to všade krásnymi farbami. Z okien izieb je pekný pohľad priamo do lesa.
Ubytovanie veľmi pekné a čisté,. Skvelý wellness a výborná kuchyňa.

Dátum pobytu: október 2019
Poďakujte používateľovi zkosorova.