Piesok

Vsetko pocas nasho pobytu bolo prijemne a prinasajuce relax a pohodu, pocnuc okolim hotela, jeho polohou, zasadenim do prostredia, architekturou a konciac moznostami, kotore hotel prinasa a sluzbami. Vrelo odporucam!!!

Poďakujte používateľovi Roam66031407149.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelZochovachata, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: pred 1 týždňom

Dobrý deň milý Roam66031407149,

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata**** a taktiež, že ste si našli čas na napísanie tejto milej a pozitívnej recenzie. Je pre nás veľkým poteším ak sa naši hostia u nás cítia príjemne a dosýta si užijú relax a pohodu. Veľmi si vážime Vaše odporúčanie, ktoré je pre nás záväzkom aby sme naše služby neustále zlepšovali a aby ste sa pri ďalšej návšteve cítili u nás ešte lepšie.

S priateľským pozdravom
Tím Hotela Zochova chata****.

veľmi krásne prostredie., hotel na vysokej úrovni. Boli sme tu na jeseň a hýrilo to všade krásnymi farbami. Z okien izieb je pekný pohľad priamo do lesa.
Ubytovanie veľmi pekné a čisté,. Skvelý wellness a výborná kuchyňa.

Poďakujte používateľovi zkosorova.

Celkovo sme s manzelom boli velmi spokojni. Na izbe nas cakala vlasa s vybornym chladeny prosecom ktoru sme si hhned v prvy vecer vychutnali. Hotelove ranajky boli skvele, trosku problemove bolo vybavenie izby a cize uz dhsie pouzivana sprcha a vankuse.

Poďakujte používateľovi mariangelahorinkova.
Recenzované: 9. októbra 2019

Hotel je naozaj pekne zrekonštruovaný, vstupná hala je nádherná, ten výhľad z okna izby ma dostal úplne. Presne kvôli nemu som tam šla. Máte pocit, že ležíte priamo v lese...rovnaký pocit bol v oddychových priestoroch wellnesu, či v bazéne a vo vírivke. Personál príjemný aj na recepcii, aj pri raňajkách, aj pani upratovačka, aj vo wellnesse.. všetci boli veľmi milí a ochotní.
Za čo dávam 4 body z 5? Také maličkosti, ktoré treba dotiahnuť...Klimatizácia v izbe fakt nadštandardne hučala, keď sa vypla a a otvorilo sa okno na izbe, tak z vestibulu celú noc hrala taká zvláštna hudba. Vlastne v celom hoteli stále hrala hudba a jej výber nebol vždy najšťastnejsí, vo wellnesse hralo rádio, miesto toho, aby pustili ezoterickú hudbu na rozjímanie, lebo tá hudba by bola bodka na i. Pri raňajkách sme zas počuli prežúvať všetkých okolo, lebo bola hudba pustená potichu. Tá hudba, čo hrala celú noc zas bola trochu ako zvonkohra z psychofilmu...
Izby sú zariadené nadčasovo, stačili by malé opravy, aby vyzerali zas dokonale (špárovačka v kúpelni, servis klímy..)
V každom prípade z hotela sála kľud, pohoda a spojenie s prírodou.

Tip na izbu: Výhľad do lesa
Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi GingerJaneTraveller.
Recenzované: 4. októbra 2019

Prístup personálu bol pre nás neakceptovateľní. Prišli sme do hotela o 19:00 po 8 hodinovej ceste a o 20:00 sme aj odišli, nakoľko sme sa cítili diskriminovaný a ukrátený. Večer o 19:30 sme si chceli zaplávať so svojou 5 ročnou dcérou, ale recepčná vo wellness nás jednoducho nepustila dnu, s tým že majú pravidlo že deti môžu využívať wellness len do 18:00. Čo by bolo aj prijateľné (aj keď v hotelových brožúrach to nikde neuvádzajú), ale keď sme sa pozreli dnu tak sme videli že iná rodia aj s dieťatkom sa radosťou kúpe v bazéne. Keď sme sa opýtali oni prečo áno a my nie, odpoveď bola že už aj oni sú na odchode, aj keď to tak vôbec nevyzeralo. Keby bolo 18:10 aj pochopím že možno si nevšimli čas ale bolo 19:30, čiže sa pokojne kúpali už hodinu a pól v čase keď tam deti nemajú povolený vstup. Keď sme na recepcii oznámili že odchádzame lebo takéto správanie je pre nás neprípustné, ďalšia pekná poznámka: tak choďte. Samozrejme sme zaplatili celu sumu aj keď sme tam strávili necelú hodinu. Sklamanie:(

Dátum pobytu: september 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi BeaMolnar.