Recenzované: 19. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel Zochova Chata navstevujeme uz roky pre jeho uzasnu architekturu, celkove zariadenie izieb, jedlo - ci uz na ranajkach alebo v hotelovej restauracii, prekrasny wellness, pristup personalu k zakaznikom, relax, ktory ponuka a krasne prostredie, v ktorom sa nachadza. Aj pre vsetky spomenute dovody sme sa s manzelom rozhodli usporiadat nasu svadbu na tomto carovnom mieste a rozhodne nelutujeme! Nie len my, ale aj nasi hostia si dodnes nasu svadbu pochvaluju a zato vdacime i skvelemu personalu hotela. Aj vdaka Vam je pre nas nas svadobny den navzdy ukotveny v pamati, ako najkrajsi den nasich zivotov. Ci uz si chce clovek oddychnut, vyborne sa najest, zajst do prirody alebo usporiadat oslavu/akciu, toto vsetko hotel Zochova Chata splni nad ocakavania!

Poďakujte používateľovi karincarter.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nenad Smilajkov, Marketing v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: 5. marca 2020

Dobrý deň milá Karin,

srdečne ďakujeme za túto milú a pozitívnu recenziu.

Veľmi si vážime, že ste sa rozhodli usporiadať tak dôležitý deň ako je svadba práve v našom hoteli. Prostredie pre svadbu je tu naozaj ideálne, nakoľko ste obklopený nádhernou prírodou a pri tom tak blízko mesta. Našu prácu sa snažíme robiť srdcom s jediným cieľom, a to aby si naši hostia zamilovali Hotel Zochova chata**** tak ako ho milujeme my.
Budeme veľmi radi ak sa s manželom rozhodnete osláviť napríklad výročie práve u nás a prežijete romantický a ničím nerušený pobyt.

Tím Hotela Zochova chata****

Recenzované: 19. augusta 2019

Navštívila som hotel už 4x a v dohľadnej dobe sa tam opať chystáme s priateľom. Hotel má úžasnú atmosféru, hneď ako prídete do tejto oázy pokoja si oddýchnete od hluku veľkomesta. Príroda je nádherná a je tam množstvo možností kam sa vydať. Ale práve víkendový pobyt len v hotely je pre mňa ešte lákavejší pretože si tam môžete užiť množstvo zábavy len tam. Zahrali sme si volejbal, dali sme si piknik prešli sa na bicykloch a zahrali si petang aj minigolf. Ale to najlepšie sa ukrýva vo wellnesse. Wellness je podľa mňa najlepší na celom Slovenkum, je nádherný a ponúka množstvo saun a tie výhľady sú na nezaplatenie. Takisto servis a služby sú na veľmi vysokej úrovni. Hneď ako sme sa ubytovali nás na izbe čakalo prekvapenie v podobe vína a ovocia, čo Vám hneď spríjemní pobyt. Takisto odporúčam sa najesť v reštaurácií kde dokonalo varia ale aj do Frumanskej krčmi ak máte práve chuť na bryndzové halušky :D Pre mňa 10 bodov z 10 určite oporúčam. Skvelé miesto na oddych.

Tip na izbu: Určite odporúčam apartmán Komfort s krásnou vaňou alebo apartmán Deluxe s krbom a dvoma izbami :)
Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi nikoletai96.

Dobrý deň milá Nikoleta,
ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.
Veľmi si vážime Váš čas, ktorý ste venovali tejto milej a pozitívnej recenzii. Sme veľmi radi, že ste si počas pobytu u nás oddýchli a načerpali novú energiu. Za všetkých mojich kolegov môžem povedať, že sa snažíme svoju prácu robiť srdcom a každú spätnú väzbu od našich hostí si veľmi ceníme a posúva nás vždy vpred.
Tak ako som popisovala aj v inej recenzii, v najbližšej dobe plánujeme spustenie nového vernostného systému pre našich stálych hostí, ktorý Vám prinesie množstvo výhod.
Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu a veríme, že bude ešte lepšia ako tá predošlá.

Recenzované: 13. augusta 2019

Uz som jednu recenziu pisala v samych superlativoch a nebude tomu inak ani teraz.
Krasny hotel v nadhernom prostredi lesa, vyborne jedlo, uzasne welnes, cistota a uzasne mili personal. Hlavne dievcata vo welnes, ktore sa teda mali co obracat.
Skoda len, ze pocet lehatok nesedi na pocet hosti pri plnej obsadenosti. To je moja jedina pripomienka.
Inak absolutna spokojnost a uz sa tesim na dalsi relax v tomto hoteli

Tip na izbu: v tomto hoteli je uplne jedno kde Vas ubytuju, vsade cisto a vidite les
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Eva Z.

Dobrý deň milá Eva,
ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.

Veľmi si vážime Váš čas, ktorý ste venovali tejto milej a pozitívnej recenzii. Sme veľmi radi, že ste si počas pobytu u nás oddýchli a načerpali novú energiu o to viac, že náš hotel navštevujete pravidelne. Za všetkých mojich kolegov môžem povedať, že sa snažíme svoju prácu robiť srdcom a každú spätnú väzbu od našich hostí si veľmi ceníme a posúva nás vždy vpred.
V čo najkratšom čase by sme mali spustiť aj vernostný systém, ktorý dúfam bude zaujímavý pre našich hostí.
V tomto roku sa nám podarilo doplniť počet lehátok a personál si zodpovedne eviduje počet hostí, aby mal každý hosť zabezpečený komfort počas pobytu v našom Wellness & Spa centre. Pevne verím, že podobná situácia sa už opakovať nebude.

Recenzované: 8. augusta 2019

Super ubytovanie v príjemnom prostredí. Výborný wellness + odporúčame urobiť si piknik prípadne ho aj spojiť s prechádzkou po okolí. Raňajky sme už videli aj lepšie ale nič nechýbalo a pravidelne dokladali (asi nás už inde rozmaznali)

Poďakujte používateľovi U5803SVpeterv.

Dobrý deň milý Peter,
ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.

v rámci raňajok sme zaznamenali viacero podnetov na zlepšenie. Preto sme sa rozhodli ich vylepšiť, napríklad prípravou "zdravého kútika", ktorý bude hosťom s počiatku k dispozícií počas apríla a mája počas trvania pobytu "Jarný detox". Samozrejme ak sa táto zmena našim hosťom zapáči, budeme v nej pokračovať aj počas iných mesiacov.

Recenzované: 26. júla 2019

Prostredie ,vybavenie chaty, možnosti stravovania i kvalita stravy, služby, vybavenie izby i čistota všetko na veľmi dobrej úrovni. I samotná dostupnosť - veľmi blízko Bratislavy, možnosti výletov je veľmi dobrá.

Poďakujte používateľovi jurkovicova.

Dobrý deň milá Jurkovicova,