Piesok
Recenzované: 11. júla 2019

Dostali sme to ako darcekovy poukaz,byvali sme v dvojlozkovej izbe komfort,vsetko bolo vynikajuce:strava,izba,personal,prostredie krasne,urcite odporucam,a snad sa nam podari niekedy este prist,dakujeme

Poďakujte používateľovi miroslavahorvath2019.
Recenzované: 27. júna 2019

Otrasna obsluha v restauracii. Casnik nam nechcel pozicat vyvrtku s tym, ze sa im nevracaju. Nechcel nas najskor pustit na terasu - pytal sa ci sme ubytovani a ci budeme jest. Pritom si myslim, ze nevyzeram ako socka. Skratka arogantny casnik.

Dátum pobytu: jún 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi Flyer59461421623.
Recenzované: 13. júna 2019

Personal nás o ničom neinformoval o všetko sme sa museli pýtať . Na izbe sme nemali sklenené poháre . Biedne raňajky . Vo wellnesse nám na tretí pokus dali správne masáže . Ešte nám dávali aj zlý typ , nie ten čo sme mali predplatený .

Dátum pobytu: február 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Eva N.
Recenzované: 6. júna 2019

Rozhodne sa jedná o najlepší welness hotel aky som navštívil. Velmi sa nam paci príroda v ktorom je hotel, da sa tu poriadne oddýchnuť. Pobyt odporucam v izbe superior/superior plus s dlzkou minimálne 2 noci

Tip na izbu: Superior plus
Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi SztruharD.
Recenzované: 6. júna 2019

už niekoľký krát veľká spokojonosť s ubytovaním na Zoške. Dokonca, mám pocit, že za poslednú rok sa služby skvalitnili, hlavne čo sa týka personálu. Samotný hotel je bezvadný, unikátny, v krásnom prostredí.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi LuboVais.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelZochovachata, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: 4. novembra 2019

Dobrý deň milý Lubo,

veľmi si vážime, že ste náš hotel navštívili už niekoľký krát a taktiež Vaše slová. Pre každého z nás je veľkým zadosťučinením, ak sú naši hostia u nás spokojný. Za každého z mojim kolegov môžem povedať, že toto je našou prioritou a každá pochvala nás ženie v práci vpred.

Budeme sa tešiť z Vašej ďalšej návštevy a pevne verím, že budete opäť spokojný tak ako doteraz.

S priateľským pozdravom
Tím Hotela Zochova chata****.