Piesok
Recenzované: 31. mája 2019

izba bola krasna, priestranna a cista.wellness bol uzasny. ranajky tiez predcili nase ocakavania.vyborne sme si oddychli. v buducnosti hotel planujeme znova navstivit. krasne prostredie v okoli hotela.

Tip na izbu: izba superior plus
Poďakujte používateľovi Meander46658091506.
Recenzované: 28. mája 2019

Skvelý hotel na skvelom mieste. A rovnako skvele je aj vedený a udržiavaný. Rekreačné služby
sú tiež na úrovni; ako bazén tak i sauny.
Okolie je príjemné na pešiu turistiku a vzduch je svieži, akoby ste boli veľmi ďaleko od hlavného mesta, i keď ste v skutočnosti veľmi blízko.

Tip na izbu: Nemám, myslím si že všetky sú vo vysokom štandarde.
Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Inspiration674154.
Recenzované: 23. mája 2019

Celkový dojem bol už na prvý pohľad skvelý. Hotel bol krásny, s milým personálom, krásnou čistou izbou a príjemným prostredím. Wellness vrelo odporúčame. Bazen, vyrivku aj sauny sme vystihli v čase, keď tam nikto nebol, takže sme ich mali len pre seba. Čo sa týka stravovania, nemáme čo vytknúť. Večera bola veľmi chutná a treba spomenúť aj bohaté bufetové raňajky. Boli sme nadmieru spokojní.

Poďakujte používateľovi Trip23558096854.
Recenzované: 18. mája 2019

Na Zochovu chatu sa s manzelom radi vraciame, byvame v Prahe, inak by sme tam chodil raz za 2 mesiace. Zochova chata ma hlavne vdaka vyhladom do lesa a uprave zahrady, najkrajsie wellness v akom sme kedy boli.

Tip na izbu: double comfort
Poďakujte používateľovi danicas12345.
Recenzované: 18. mája 2019

Maximálna spokojnosť, odporúčame pre ústretovosť personálu a krásne prostredie ... Perfektný bazén,
výrivka, a skvelé sauny. V okolí hotela možnosti prechádzok v lese. Tipy: rozhľadňa Veľká Homola, hvezdáreň UK

Poďakujte používateľovi Culture64881375116.