Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 12. marca 2018

Tento penzión spĺňa vynikajúce kvality na ubytovanie, má príjemnú atmosféru, vhodné aj pre rodiny s deťmi, strave sa nedá nič vytknúť, personál je takisto na úrovni, prostredie je ako vnútri tak aj okolo penziónu pekné.

Dátum pobytu: jún 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 18. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Naozaj veľmi odporúčam zastaviť a najesť sa v tejto reštaurácií. Jedlo bolo čerstvé a veľmi chutné. Personál milý a ochotný. Jedna z najlepších reštaurácií v akej sme jedli. Žiadne polotovary ale naozaj poctivo pripravené jedlo.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi Zuzana_M2208.
Recenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo výborné taktiež aj nápoje.
Reštaurácia bola čistá mohla by byť trošku väčšia , ale inak v pohode .V reštaurácii sa dá sedieť vo vnútri aj vonku . Pre deti je tam trampolína ktorá sa nachádza vedľa reštaurácie . Reštaurácia má pekný výhľad na Vysoké Tatry .

Dátum pobytu: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi jurajkondula.
Recenzované: 11. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Izba bola cista a jedlo super.hlavne ranajky podomacky vyrobeny chlieb roznych prichuti a bol fakt superpersonal bol v poriadku a majitel bol taktiez prijemny .isto sa tam este niekedy vratime.....

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Natália O.
Recenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Kuchyňa, personál , izby čisté všetko bolo úplne SUPER ‍lokalita penziónu pokojná a taktiež nám vyhovovala 5 min. Na vlakovú zástavku. Určite penzión Raimund čoskoro navštívime už teraz sa tešíme ☺️

Dátum pobytu: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi jaroslavap24.