Preikestolen

Recenzované: 4. septembra 2017
Wewe O

Recenzované: 4. septembra 2017

Na Preikestolen sme sa rozhodli ísť koncom augusta. Vadilo mi veľké množstvo ľudí, ktorí sa tiež v ten deň rozhodli absolvovať túru. Skôr by som to nazvala už miestnou atrakciou kvôli veľkému počtu ľudí. Túra je len trošku náročná nakoľko sa tam nachádzajú úseky kde človek musí ísť po schodoch vytesaných z kameňa. Samozrejme keď už dorazíte na miesto určenia raz a opäť sa musíte postaviť do radu a počkať si na svoju vytúženú fotku.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi Wewe O.

Dátum zážitku: september 2019
Recenzované: 10. augusta 2018 cez mobilné zariadenie