“samé dobroty”

Kuchyňa: Rakúske
Štvrť: Centrum mesta
Štvrť: Centrum mesta
Zrecenzované: 20. marca 2018

Skutočne je veľkým zážitkom prísť a ochutnať všetko na čo prstom ukážete:)Zapiť to dobrým pivom a samozrejme byť obslúžený skúseným personálom.Odporúčam toto miesto každému kto ide na výlet do Viedne a chce vidieť niečo nové,zaujímave.....Určite Vás milo prekvapí nápaditá výzdoba :)mňa dostala :)

Poďakujte používateľovi recepcia265.
Napísať recenziuRecenzie (1 272)

Zrecenzované: 20. marca 2018

Kvalitný a lahodný rezeň(porcia ako pre 2) , určite zopakujem aj s kapustovým šalátikom. Vrelo odporúčam navštíviť toto originálne miesto.Vždy keď tam prídem spokojnosť nadovšetko .Ďakujeme

Poďakujte používateľovi O5659VFvictorias.
Zrecenzované: 13. marca 2018

Táto reštaurácia je niečo úžasné Kvalitné a dobré jedlo za veľmi slušnú cenu. Obsluha milá pozorná hovoriaca okrem nemčiny aj po maďarsky aj po slovensky
Táto reštaurácia je pár krokov od slávnej Viedenskej opery úplne v centre Pritom ceny sú veľmi prijateľné. Doporučujem v každom prípade pri návšteve Viedni sa tam zastaviť a dať si povestný" Vieneršnicl" verte oplatí sa VYSKÚŠAJTE!!!!!!!!!!!!

Poďakujte používateľovi slizovamarika1.
Zrecenzované: 13. marca 2018

Bola som veľmi milo prekvapená z prijemného prostredia s originálnou dekoráciou. Obsluha milá,pozorná vrelo odporúčam. Výborné jedlo podľa mojich chuťových pohárikov.

Poďakujte používateľovi LindaR5096.
Zrecenzované: 23. februára 2018

jedlo vyborne a velke porcie, velmi prijemna a mila obsluha a interier vkusne a tematicky, zariadeny

Poďakujte používateľovi maca20182018.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivo & Pivecko Restaurant, si pozreli aj

Viedeň, Viedenský región

Navštívili ste Pivo & Pivecko Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!