“šmaky šmak”

Kuchyňa: Rakúske
Štvrť: Centrum mesta
Štvrť: Centrum mesta
Zrecenzované: 13. marca 2018

Bola som veľmi milo prekvapená z prijemného prostredia s originálnou dekoráciou. Obsluha milá,pozorná vrelo odporúčam. Výborné jedlo podľa mojich chuťových pohárikov.

Poďakujte používateľovi LindaR5096.
Napísať recenziuRecenzie (1 273)

Zrecenzované: 23. februára 2018

jedlo vyborne a velke porcie, velmi prijemna a mila obsluha a interier vkusne a tematicky, zariadeny

Poďakujte používateľovi maca20182018.
Zrecenzované: 23. februára 2018

veľmi príjemná reštaurácia, bola som milo prekvapená. Jedlo bolo chutné, porcie veľké a ani obsluhe sa nedalo nič vyčítať. Keď pôjdem nabudúce okolo, určite sem zase zavítam.

Poďakujte používateľovi Jana P.
Zrecenzované: 23. februára 2018

odporúčam túto reštauráciu,príjemné prostredie, jedlo bolo výborné a obsluha veľmi ochotná, všetci sme boli spokojní

Poďakujte používateľovi horvathovaveroni2018.
Zrecenzované: 23. februára 2018

odporúčam, uplna spokojnosť, obsluha a prostredie na úrovni, ceny priemer.
jedlo bolo výborné, určite ešte prídeme

Poďakujte používateľovi 700jozef.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivo & Pivecko Restaurant, si pozreli aj

Viedeň, Viedenský región

Navštívili ste Pivo & Pivecko Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!