Krasny kostol v centre Viedne

Peter`s Church Viden

Recenzované: 6. februára 2016
Zuzana V
Praha, Česká republika
Prečítať všetky recenzie (4 090)

Recenzované: 14. septembra 2016

Kostolik schovany v ulicke ma svoje caro....jeden z mojich naj kostolikov vo Viedni. Aj ked sa nachadza blizko najznamejsieho Stephansdomu nie je az tak vyhladavany, o to ma viac pritahuje.
Ak sa chystate do Viedne isto by ste ho nemali obist :)

Dátum zážitku: marec 2016
Poďakujte používateľovi Evča P.
Recenzované: 6. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Peter`s Church je barokni kostel teochu schovany v ulickach centra Vidne,pozlaceny opecovanany s krasnymi varhany! Pravidelne se zapojuje do "Noci kostelu"

Dátum zážitku: máj 2015
Poďakujte používateľovi Zuzana V.
Recenzované: 18. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: február 2020