Raj na zemi

Toto prekrásne mestečko sme navštívili už niekoľko krát a pokaždé je tam čo obdivovať. Je krásne aj... viac informácií

Recenzované: 2. júna 2019
ErikRadka
Kraaaasne mestečko

Vylet do Salzburgu sme predlzili navstevou do Halst. parkovanie na celi den je za 13e. Prisli sme... viac informácií

Recenzované: 17. októbra 2018
sladjazekic
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 308)

Recenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Mestečko Hallstadt je veľmi pekné fotogenické a historické miesto v Rakúsku. V minulosti bolo krásnym kľudným miestom, ktoré však zmenil turistický ruch predovšetkým návštevníkov z ázijských krajín na frekventované miesto. Stále sa však oplatí navštíviť ho predovšetkým v mesiacoch mimo hlavnej turistickej sezóny.

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Jankafromslovakia.
Recenzované: 11. júla 2017

Pekné maľované domčeky vyzdobené kvetmi, po fasádach niektorých domov sa plazia ovocné stromy, malé námestíčko, dva kostoly, malý cintorín, jazero, reštaurácie, suveníry..., pekné.

Dátum zážitku: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Edmund B.
Recenzované: 28. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Mesto s úžasnou históriou a panorámou na jazero. Množstvo kaviarni, obchodíkov. Uličky plne turistov. Miesto, kde mate chut sa vrátiť znova a znova :)

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi LuckaPe.
Recenzované: 5. júla 2016

Toto mesto som túžil vidieť a veľa som si od toho sľuboval. Popravde, nielenže to moje očakávania naplnilo, ale vysoko predčilo. Staré mesto je veľmi fotogenické. Napriek naozaj značnému počtu turistov nebola tlačenica, predavači suvenírov sa usmievali aj pod zamračeným nebom. Mesto bolo presne ako z katalógu. Prejsť sa dá v pokoji za hodinku zo všetkým čo k tomu patrí. A to verte, že aj "otvorené ústa". Odporúčam.

Dátum zážitku: júl 2016
Poďakujte používateľovi EmilS83.
Recenzované: 9. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporúčam, či je leto a či zima mesto má svoje čaro a cítiť, že históriou je každý kúsok mestečka nasiaknutý. Prekrásne zákutia a veľmi fotogenické z každej strany;) obchodíky krásne, vyzdobené, plné vône ale takmer každý predajca/ obchodník bol zachmúrený;(.

Dátum zážitku: január 2016
1  Poďakujte používateľovi jewelrybora.