Kto ma rad vyhlady... :)

Krasny vyhlad, nadherna sceneria, ked uz ste v Hallstatte treba tam vybehnut, najlepsie samozrejme... viac informácií

Recenzované: 26. decembra 2018
I K
Krasny vyhlad

Dostupna zubacka vas zvezie hore , mi sme zvolili cestu hore za 18e2 osb. Dole sme us isli pešo... viac informácií

Recenzované: 17. októbra 2018
sladjazekic
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 268)

Recenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Určite sa oplatí vyviesť lanovkou alebo vyšliapať na kopec, z ktorého je veľmi pekný výhľad na jazero a mestečko Hallstadt. Krátkou prechádzkou do kopca od lanovky sa dostanete k soľnej bani, kde odporúčam a absolvovať veľmi zaujímavú prehliadku. V bani sa odveziete vláčikom a môžete sa šmyknúť po dvoch drevených šmyklavkách, kde vám zmerajú vašu rýchlosť. Je to zážitok pre všetky vekové kategórie s možnosťou návštevy aj v prípade nepriaznivého počasia.

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Jankafromslovakia.
Recenzované: 25. augusta 2017

Krásny výhľad, určite stojí za návštevu. Nádherné jazero, skaly, v blízkosti je soľná baňa. Vyšli sme lanovkou. Odporúčam ísť skôr doobeda, pretože okolo 18.00 za zatvára a my sme nestihli pozrieť blízku jaskyňu! Prišli sme až popoludní po 16.00

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi NataliSK2014.
Recenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Nadherny vyhled na Hallstatt s jezerem a hory. Rozhodne stoji za navstevu. Top 1 v Hallstat. Nahoru cca 1hod. pesky nebo 9€ lanovkou.

Dátum zážitku: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Tom K.
Recenzované: 28. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Jedným slovom nádhera :)
Krásny výhľad na jazero a mesto z vrcholu vyhliadky na ktorú sa dostanete zubackou!

Dátum zážitku: október 2016
2  Poďakujte používateľovi LuckaPe.
Recenzované: 5. júla 2016

Ak je pekné počasie, je to super miesto na výhľad na jazero pod vami, staré mesto Hallstatt aj nové mesto Hallstat máte ako na dlani. Vyhliadka je bezpečná, vynikajúco vyriešená z dobrým rozhľadom a slušnou kapacitou (a to sme tam boli v sezóne). Fotku si urobíte podľa chute. Dostanete sa tam buď v rámci vstupenky do Soľnej bane, alebo si to vyšlapete (čo je pre mňa nemožné). Za samotnú vyhliadku sa neplatí. Len za dopravu k nej. Prístup je bezbariérový. Všetko funguje ako hodinky. Lanovka, výťah, služby. Nemám vôbec čo namietnuť. Dá sa len odporučiť !

Dátum zážitku: júl 2016
4  Poďakujte používateľovi EmilS83.