Recenzované: 3. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel sa nám veľmi páčil, rezort sa pekne staral o svojich hostí. Veľký vyber jedla, čisté izby. Vždy voľne lehatka na pláži. Problémom bol len maly počet stolov v bare vo večerných hodinách. S dovolenkou sme boli veľmi spokojní

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Spotrebitelko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamis g, Guest Relations Manager v zariadení Salamis Bay Conti Hotel.Zodpovedané: 4. septembra 2019

Milá pan Spotrebitelko ,

ďakujeme za Váš čas venovaný hodnoteniu nášho hotela. Som veľmi rada, že ste boli s našimi službami a pobytom u nás spokojná. Budeme sa tešiť, keď Vás budeme môcť v hoteli Salamis Bay Conti izbe opäť niekedy privítať.

Recenzované: 18. augusta 2019

Sme tuna 4. deň, zatiaľ je to najlepšia dovolenka na akej sme boli. Hotel zodpovedá 5 hviezdičkám. Strava je vynikajúca. Stále veľký výber jedál. Izby nové luxusné. Animátori skvelí, celý deň je super program pre deti aj dospelých. Jediné malé mínus je užšia pláž. More je čisté na niektorých miestach sú vo vode kamene ale topánky do vody netreba. Personál hotela je veľmi príjemný, snažia sa splniť všetky požiadavky. Hotel určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi Veronika3214.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamis g, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Salamis Bay Conti Hotel.Zodpovedané: 18. augusta 2019

Milá pani Veronika3214,

Guest Relations Team

Recenzované: 17. augusta 2019

Nič tu nechýba všetko je na mieste a všetko sa dá zohnať priamo na rezorte pláž bola čista voda v mori priezračná až na pár kamienkou bolo všetko pohode jedlo bolo skvelé a na výber bolo dosť odporúčam

Poďakujte používateľovi MarcelBojtim.

Milá pan MarcelBojtim,

Guest Relations Team

Recenzované: 14. augusta 2019

Odporúčam každému kto si plní svoj sen. Strava super, ubytovanie nemá chybu, servis na jednotku. More je teplé, pozvoľný vstup, trosku pofukuje vietor. Lehátka na plazí stále volne. Strava pestrá, rôznorodá.

Poďakujte používateľovi Barbara123413.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamis g, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Salamis Bay Conti Hotel.Zodpovedané: 15. augusta 2019

Milá pani Barbara ,

Recenzované: 13. augusta 2019

Skvela dovolenka,skvelý personál , príjemný...všade dosť vody na pitie, obsluha usluzna, hovoria viacerými rečami, mólo na pláži je úžasné tiché miesto... rodiny s deťmi si tu nájdu veľa zábavy... slovenskí a poľskí animátori neskutocni...stále tu je čo robiť , skôr by som povedal že ani všetko nestihnete... skvela dovolenka...

Poďakujte používateľovi Jurdo1980.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamis g, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Salamis Bay Conti Hotel.Zodpovedané: 14. augusta 2019

Milá pani Jurdo1980 ,