Salamis Bay Conti Hotel
Port View Hotel(Gazimağusa)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
80 USD
Balci Plaza(Gazimağusa)
Go North Cyprus
Altun Tabya Hotel(Gazimağusa)
Zrecenzované: 9. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Fantastické miesto! Vždy je tu program, ktorý nás zabaví , animátori sú vždy v dobrej nálade. A pozdravujeme čašníkov, ktorý nám namiešali vždy drink podľa našich predstáv. A hlavne čašník Isa bol vždy príjemne naladený , vždy k dispozícii a veľmi milý:) Oplatí sa navštíviť pool bar!

Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Hana V.
Zrecenzované: 30. júla 2016

Dovolenka sa nám páčila.Boli sme ubytovaní v Salamis park za príplatok,dvaja dospelí + 2 deti..izba bola pekná,ale malá,malinká terasa,kde v podstate mohol sedieť len jeden..mali sme problém s chladničkou,ktorá nefungovala,po urgenciách raz došiel udržbár,fungovala asi hodinu a pak už nikdy a ani nikto už neprišiel..doporučujem túto izbu len pre dvoch,s prísteľkami je to už problém,ale keďže je človek stále vonku dá sa..strava dobrá,služby tiež,animácie neviem ohodnotiť,boli sme s detmi pri tobogánoch a tam boli minimálne,večerný program sa deťom páčil/ 10r./ dospelým tak tak... more pekné,sem tam kamene,ale dalo sa aj bez topánopk do vody..

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
8  Poďakujte používateľovi BlazenaK.
Zrecenzované: 19. júla 2016

Hlavná budova dobrá, izby menšie max. pre 1 prístelok. S izbami problém nebol. (2rodiny)
My sme bývali vo vilkách pri miniparkovisku a všetci (3rodiny)sme boli radi, že je to tichá časť, autá z požičovne sme mali po ruke a bolo to blízko bazénov s tobogánmi. Ku hlavnej budove cca 100 m. Izby väčšie ako v hotely. Čisté, pekné, voňavé, asi najnovšia stavba z celého komplexu. Plieseň v sprche odstránili na počkanie. Nám trochu pretekala voda zo sprchy potom to pominulo. Vilky pri bazénoch museli strpieť každovečerný program. A možno to nebol problém. Neviem.

Reštaurácia má aj terasu, kuchyňa fantastická. Veľký výber mias - dokonca aj dietne kuracie al. ryby varené na vode aj zelenina aj ryža na vode, denne nejaké ryby, aj grilované maso, zeleniny, syry, ovocia, koláče. aj jogurty, cestoviny, prílohy, šaláty aj tie ich s kuskusom al. fazuľou. Každý večer zmrzka zdarma. Mimo reštaurácie za peniaze aj popcorn. Aj v najväčšom návale sa dal nájsť stôl - samozrejme ďalej od pultov. Vynášať sa môže len pitie - ak ste pri večery nedopili pivo al. víno. Jedlo nie. Alkohol kvalitný.

Neurobia vám balíček ak chcete ísť na celodenný výlet.

Pláž čistá s lehátkami problém nebol nikdy - my sme končili raňajky väčšinou cca 10.00. More teplé, čisté - super. Uteráky sa nekradli a kéébyže sa nejaký stratí, podvečer na pláži ostávalo množstvo uterákov. Takže sa nebolo treba strachovať, že ho budeme musieť uhradiť.
Bazény super - teplé, veľké, pri toboganoch plavčík.

Tohto ročný animátori super - najmä tí 4 z Brazílie. Na tých nezabudne nikto. Večerný program dobrý. Neskutočné množstvo aktivít. Kto sa chce zabaviť a hýbať - má si z čoho vybrať. Sú tam aj 2 slovenký animátori. Detský club veľmi obľúbený.

Internet sme nepoužívali, ale na prízemí bol asi zadarmo.

My sme išli bez CK - bolo to lacnejšie. Nám to za tie peniaze stálo. Kupovali sme izby v hotely a keďže sme mali po 2 prístelky dostali sme väčšie izby - vilky.

Niektorí barmani, -dvaja - na terase skúšali si vypýtať tip od známych. Len raz - keď sme prišli a keď sa jedno dieťa poranilo - za ošetrenie. Potom už nie, ale niektoré deti pred pultom ignorovali - 10 r. - a začali obsluhovať dospelých za nimi. Ostatní boli dobrí a milí.

Veľké + : izbu sme odovzdali o 12.00 a do večera sme sa mohli stravovať v hotely a používať osušky.
Slovenský dovolenkári sú 2. najpočetnejšou skupinou v hotely. (1.turci) Náš termín :1.7. - 12.7.2016
Celkovo si myslím, že sa od minulého roka polepšili ak porovnávam s predchádzajúcou recenziou a všetci -5rodín - to hodnotíme ako super dovolenku. Pozrite si videá na fb.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
8  Poďakujte používateľovi katarina762016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamisguestrelation, Guest Relations Manager v zariadení Salamis Bay Conti Hotel.Zodpovedané: 19. augusta 2016

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w Salamis Bay Conti Hotel. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana / przekonany, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzované: 16. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Dovolenka sa nám páčila. Osobitne sme boli spokojní s ochotným a ústretovým personálom. V bare nás vždy obsluhovala Esma Kélléci ... Vyzdvihujeme aj prístup animátorov, pokiaľ to bolo možné, zúčastňovali sme sa všetkých aktivít. Jediná vec, ktorá nám vadila, boli dlhé rady na jedlo. Teplé more a nadherné počasie je prísľubom výbornej dovolenky. Majka s rodinkou

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Marcela S.
Zrecenzované: 15. novembra 2015

Všetko v poriadku, izby útulné, minibar plný. Voda k dispozícii. Čo sa jedla týka, nemáme výhrady. Pitie tiež v poriadku. Personál super, milí ľudia, ktorí si vážia hosťa.
Jediný problém bol a to dosť vážny, zo siedmych čo sme tam boli, mali piati zažívacie ťažkosti. Boli sme v čase piesočnej búrky, mnoho ľudí to pripisovalo tej búrke...názor si vytvorte sami.

Tip na izbu: Najlepšie izby sú nad tretím poschodím.
  • Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi ViktorGere.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamisguestrelation, Public Relations Manager v zariadení Salamis Bay Conti Hotel.Zodpovedané: 18. júla 2016

Dear Guest

Your review was a pleasure to read, I am so happy to hear that you had a great vacation.
We hope that you will visit the Salamis bay conti again in the future.

Yours Sincerely
Guest relations