Salamis Bay Conti
Port View Hotel(Gazimağusa)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
83 USD
Booking.com
  • Bezplatné parkovanie
Altun Tabya Hotel(Gazimağusa)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
74 USD
Booking.com
  • Vrátane raňajok
Bogaz Hotel(Gazimağusa)
Žiadna dostupnosť od našich partnerov v rámci uvedených dátumov
  • Bazén
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 19. júla 2016

Hlavná budova dobrá, izby menšie max. pre 1 prístelok. S izbami problém nebol. (2rodiny)
My sme bývali vo vilkách pri miniparkovisku a všetci (3rodiny)sme boli radi, že je to tichá časť, autá z požičovne sme mali po ruke a bolo to blízko bazénov s tobogánmi. Ku hlavnej budove cca 100 m. Izby väčšie ako v hotely. Čisté, pekné, voňavé, asi najnovšia stavba z celého komplexu. Plieseň v sprche odstránili na počkanie. Nám trochu pretekala voda zo sprchy potom to pominulo. Vilky pri bazénoch museli strpieť každovečerný program. A možno to nebol problém. Neviem.

Reštaurácia má aj terasu, kuchyňa fantastická. Veľký výber mias - dokonca aj dietne kuracie al. ryby varené na vode aj zelenina aj ryža na vode, denne nejaké ryby, aj grilované maso, zeleniny, syry, ovocia, koláče. aj jogurty, cestoviny, prílohy, šaláty aj tie ich s kuskusom al. fazuľou. Každý večer zmrzka zdarma. Mimo reštaurácie za peniaze aj popcorn. Aj v najväčšom návale sa dal nájsť stôl - samozrejme ďalej od pultov. Vynášať sa môže len pitie - ak ste pri večery nedopili pivo al. víno. Jedlo nie. Alkohol kvalitný.

Neurobia vám balíček ak chcete ísť na celodenný výlet.

Pláž čistá s lehátkami problém nebol nikdy - my sme končili raňajky väčšinou cca 10.00. More teplé, čisté - super. Uteráky sa nekradli a kéébyže sa nejaký stratí, podvečer na pláži ostávalo množstvo uterákov. Takže sa nebolo treba strachovať, že ho budeme musieť uhradiť.
Bazény super - teplé, veľké, pri toboganoch plavčík.

Tohto ročný animátori super - najmä tí 4 z Brazílie. Na tých nezabudne nikto. Večerný program dobrý. Neskutočné množstvo aktivít. Kto sa chce zabaviť a hýbať - má si z čoho vybrať. Sú tam aj 2 slovenký animátori. Detský club veľmi obľúbený.

Internet sme nepoužívali, ale na prízemí bol asi zadarmo.

My sme išli bez CK - bolo to lacnejšie. Nám to za tie peniaze stálo. Kupovali sme izby v hotely a keďže sme mali po 2 prístelky dostali sme väčšie izby - vilky.

Niektorí barmani, -dvaja - na terase skúšali si vypýtať tip od známych. Len raz - keď sme prišli a keď sa jedno dieťa poranilo - za ošetrenie. Potom už nie, ale niektoré deti pred pultom ignorovali - 10 r. - a začali obsluhovať dospelých za nimi. Ostatní boli dobrí a milí.

Veľké + : izbu sme odovzdali o 12.00 a do večera sme sa mohli stravovať v hotely a používať osušky.
Slovenský dovolenkári sú 2. najpočetnejšou skupinou v hotely. (1.turci) Náš termín :1.7. - 12.7.2016
Celkovo si myslím, že sa od minulého roka polepšili ak porovnávam s predchádzajúcou recenziou a všetci -5rodín - to hodnotíme ako super dovolenku. Pozrite si videá na fb.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
8  Poďakujte používateľovi katarina762016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamisguestrelation, Guest Relations Manager v zariadení Salamis Bay Conti.Zodpovedané: 19. augusta 2016

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w Salamis Bay Conti Hotel. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana / przekonany, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzované: 16. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Dovolenka sa nám páčila. Osobitne sme boli spokojní s ochotným a ústretovým personálom. V bare nás vždy obsluhovala Esma Kélléci ... Vyzdvihujeme aj prístup animátorov, pokiaľ to bolo možné, zúčastňovali sme sa všetkých aktivít. Jediná vec, ktorá nám vadila, boli dlhé rady na jedlo. Teplé more a nadherné počasie je prísľubom výbornej dovolenky. Majka s rodinkou

Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Marcela S.
Zrecenzované: 15. novembra 2015

Všetko v poriadku, izby útulné, minibar plný. Voda k dispozícii. Čo sa jedla týka, nemáme výhrady. Pitie tiež v poriadku. Personál super, milí ľudia, ktorí si vážia hosťa.
Jediný problém bol a to dosť vážny, zo siedmych čo sme tam boli, mali piati zažívacie ťažkosti. Boli sme v čase piesočnej búrky, mnoho ľudí to pripisovalo tej búrke...názor si vytvorte sami.

Tip na izbu: Najlepšie izby sú nad tretím poschodím.
  • Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi ViktorGere.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salamisguestrelation, Public Relations Manager v zariadení Salamis Bay Conti.Zodpovedané: 18. júla 2016

Dear Guest

Your review was a pleasure to read, I am so happy to hear that you had a great vacation.
We hope that you will visit the Salamis bay conti again in the future.

Yours Sincerely
Guest relations

Zrecenzované: 31. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Hotel starsi
Hlavna budova dobra, izba starsie, ale utulne zariadene, ciste, az na vodny kamen v kupelni vo vani, sem tam pliesen, doplnanie vody do minibaru nepravidelne.
Vyhlad na more ma kazda izba, mozno okrem 1 poschodia, no cestovka si to uctuje ako priplatok, pritom hotel je tak postaveny.

Novy hotel :

Ten ma novsie vybavenie, krajsi, izby s rovnakou koncepciou.

Vilky, ktore su pri bazene su za priplatok - mala som moznost 1 vidiet - pliesen v kupelni, zatuchnute vsetko, fakt otras, tie lepsie su pre ine krajiny, no nasi spolucestujuci si 3 staznostou vybojovali a boli nakoniec spokojni.

Restauracia

Kapacitne podla mna nestihala, citili sme sa tam niekedy ako v zavodnej jedalni.
Pre deti sme si nemohli zobrat z restiky ani banan, vraj kvoli hygiene, no pliesen v izbach im nevadi.
Vela zeleniny, salatov, malo grilovanych ryb, masa...vacsinou na stave.
Ked ste chceli sediet vonku v restike s vyhladom na more, tiez si trebalo obsadit stol.

Klima - individualne si viete nastavit

Plaz - chodili sme na maly vybezok pod bazenmi, tam bol klud a nie hlava na hlave. Lehatka sme si museli rano obsadzovat, stalo sa, ze aj zmizli uteraky.
Voda cista, tepla, fakt vhodna pre deti, na tom vybezku nie su vobec kamene ani vo vode.
Iba rybky a korytnacky :)

Presli sme vela krajin, exotika, karibik, no myslim si, ze tento hotel nema mat 5* ani nahodou
Nepotrebujeme luxus, ale 5* hotel vyzera inak so vsetkym.

Animacie boli slabe v porovnani s inymi krajinami, pre deti minidisco, 5 pesniciek kazdy den tie iste...

Ziadna zmrzlina pre deti, samozrejme za poplatok ano, aj popcorn.

Urcite tento hotel nestoji za tolko, kolko zanho pytaju nase cestovky.
Je to taka priemerna dovolenka, ale treba brat aj ohlad na to, ze kto nikdy predtym neokusil hotel s all inclusive, nevie porovnat, tak bude tvrdit, ze tento hotel je super.

INTERNET vobec nie je zadarmo ako pisu v katalogoch.

Na 7 dni si uctuju 15€
Zadarmo mate klasicky pc dole v suterene, aj to vraj od niekoho pytali peniaze.

Keby som tam mala ist opat urcite idem do Kaya Artemis, tam su sluzby na urovni.

Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Ivana K.
Zrecenzované: 25. júla 2015

Služby boli výborné. Izba bola celkom dobrá. Lokalita by mohla byť aj lepšia. Keď chcete ísť do mesta nemôžte ísť peši musíte si zakúpiť lístok na autobus. Najviac sa mi páčila vzdialenosť od hotela k moru (200 metrov). Najmenej sa mi páčila lokalita.

Tip na izbu: Na vyšších poschodiach je menej hluku. Izba 1933.
  • Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi erikm04.