“Krásna pláž”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 2 lokality!
Arkin Palm Beach Hotel
Na pozícii č. 3 spomedzi 16 hotelov v Gazimağuse
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014 cez mobilné zariadenie

V tomto hoteli som vlastne nebol ubytovaný, no chcel som napísať hodnotenie na pláž. Ja som už precestoval celý svet, vrátane miest ako Fidži, Mexiko či Thajsko. Táto pláž sa radí medzi tri najlepšie, na aké som doteraz v celom svete narazil.

1. Maya Bay, Thajsko
2. Playa del Carmen, Mexiko (ktorá je krásna na pohľad, nie na plávanie, keďže sú tam veľké vlny!) a táto pláž!! Palm beach, Famagusta, Severný Cyprus. Kryštálovo čistá voda a biely piesok. Plávanie a scenéria sú krásne. Severný Cyprus sa mi strašne páčil. Tí ľudia, tá kultúra a to jedlo. Dobrého kebabu nie je nikdy dosť!! Nuž, aspoň nie pre mňa. Veľmi odporúčam.

3  Poďakujte používateľovi Hooliethetraveller.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArkinP, Guest Relations Manager v zariadení Arkin Palm Beach Hotel.Zodpovedané: 21. júla 2014

Dear Guest,

Thank you for sharing a review of the wonderful beach we have here at Arkin Palm Beach hotel.

To hear that you have travelled to so many wonderful countries with plenty of beautiful beaches and to hear that our beach comes in to your top 3 list is really pleasing for us to hear.

We are so happy that you enjoyed our beach and we hope that you will return to enjoy our hotel in the future.

Termín ubytovania: októbri 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Camropink.

Tip na izbu: Sea view better than car park view
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Alan M.
Zrecenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: októbri 2017, cestoval(a) sólo
2  Poďakujte používateľovi cornelia007.
Zrecenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: októbri 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi mey27.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Gazimağusa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 1,6 km
Anastasia Beach Hotel
Č. 37 z 65 v lokalite Protaras
1 497 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Arkin Palm Beach Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Arkin Palm Beach Hotel

Adresa: Nadir Yolu | Deve Limani, Gazimağusa, Cyprus
Lokalita: Cyprus > Famagusta (administrativní oblast) > Gazimağusa
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Kasíno a hazardné hry Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 16 hotelov v lokalite Gazimağusa
Cenový rozsah: 79 € – 177 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Arkin Palm Beach Hotel 5*
Počet izieb: 102
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom GoNorthCyprus, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Arkin Palm Beach Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?