Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Velmi dobre”

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa
Na pozícii č. 3 spomedzi 15 hotelov v Gazimağuse
2 recenzie
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Velmi dobre”
4 z 5 bublín Recenzované: 2. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny novy hotel, sluzby su vyborne. My sme ta boli s priatelkou zaciatkom jula a hotel bol poloplny takze miesta na plazi ci pri bazenoch boli stale volne. Animatory trosku otravny. Co sa tyka stravy, bufety su velke a fakt si mate z coho vyberat. Taze mozem len dalej odporucit

Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Jozef D.
Napísať recenziu

622 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    4 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (3)
Dátum | Hodnotenie
Najskôr slovenčina
2 recenzie
common_n_hotel_reviews_1bd8 10 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 18. júla 2016

Prvý dojem: Architektonicky veľmi zaujímavo riešený, v štýle noemovej archy, dizajn a použité kvalitné materiály navodzujú veľmi luxusnú atmosféru, hlavne v hotelovej hale. Aj v ostatných častiach hotela sú použité prvky noemovej archy - citáty na čelách postele z biblie, ambientné podsvetenie postelí a zrkadlovej steny, veľkolepé priestory haly a hotelového kasína očaria svojou majestátnosťou atď. Je to veľmi rozsiahly hotelový komplex, s množstvom rôznych barov, reštaurácií, rôznych záhradných zákutí, drevených altánkov, bazénov, k dispozícii je veľkolepý amfiteáter s veľkým stageom, kúpele, aquapark. Človek sa tu každopádne nenudí a nestihne si ani všetko počas pobytu pozrieť a odskúšať, vizuálne to však pôsobí veľkolepo.

Ubytovanie je buď v hlavnej hotelovej budove alebo vo vilkách, ktoré sú bližšie k bazénom a k moru. Izby čisté, s každodenným upratovaním, denná výmena uterákov, posteľnej bielizne a doplňanie minibaru a kúpeľňovej kozmetiky je pri tomto hoteli samozrejmosťou. Výhľad z balkóna je buď na bazény, záhrady alebo na more. Myslím, že je to úplne jedno, lebo všetky výhľady sú krásne a tak či tak na izbu sa ide hosť iba vyspať. Výhrada k ubytovaniu - chýba vešiak na sušenie vecí, je potrebné použiť zábradlie na balkóne (hoci pofukuje mierny vetrík, veci zo zábradlia neodfúkne). Wifi je k dispozícii v celom komplexe zdarma.

Stravovanie: veľmi veľký výber zeleniny, šalátov, ovocia, skvelé dezerty, ryby, niekedy seafood, rôzne druhy hlavných jedál, určite hosť nezostane hladný a som presvedčená, že každý si príde na svoje. Hlavnú reštauráciu by som však skôr nazvala jedáleň - hoci s čistým servisom a obrusmi menenými po každom hosťovi, skvelým servisom usmievavých a veľmi úslužných brigadujúcich študentov zo Zimbabwe, ale vzhľadom na veľkú kapacitu a množstvo ľudí je tam veľký hluk a nepôsobí to na 5 hviezdičiek. Ak však chcete komornú atmosféru počas večere, môžte si objednať a la carte v reštaurácii na pláži alebo v reštaurácii na streche hotela. Komu sa nechce ísť z pláže na obed do hlavnej reštaurácie, môže sa naobedovať v reštaurácii na pláži, kde nájde tiež široký výber rôznych hlavných jedál, k dispozícii sú na výber aj polievky, cestoviny, dezerty, ovocie, zelenina atď. Na pláži je veľký bar s nealko a alko nápojmi, miešanými drinkami, ktoré si môžte zobrať so sebou k lehátku, balenú vodu si môžte zobrať z barov alebo reštaurácií alebo poprosiť na pláži hotelový personál a on Vám ju donesie. Bar je k dispozícii aj pri bazénoch a niekoľko barov aj v hlavnej budove.

Pláž: zlatistý piesok, veľmi horúci, je potrebná obuv, pravidelne ju hotelový personál čistí, upratuje, narovnáva lehátka....Lehátok je úplný dostatok, nie je potrebné si obsadzovať miesto. More krásne čisté, voda priezračná, bez chalúh, dno bez kameňov, iba piesok, takmer ako v karibiku - a rovnako teplé cca 29 stupňov... K dispozícii sú 2 móla s priamym vstupom do mora. Dostatok spŕch. Bazény sú v rezorte - 2 veľké a 1 menší pri vilkách, môžte využiť lehátka ponorené do vody, čo je osviežujúce, ale voda je tu ešte teplejšia ako v mori.

Aktivity: my sme boli lenivci, tak sme nič nevyužili....ale pre deti je k dispozícii veľký aquapark s toboganmi, rôzne animácie, športy na pláži - volejbal, petang, lukostreľba, niekedy disko na rozveselenie na pláži atď. Vodné športy tu nie sú, sú vo vedľajšom hoteli Kaya Artemis. Večerný program je v amfiteátri - úroveň je na posúdení každého jednotlivca, ale nie je to nič veľkolepé, ako by sa na taký veľkolepý rezort hodilo. V bare na pláži každý večer živá hudba (nejaký turecký spevák), na móle diskotéky.

Negatíva: chýba mapka rezortu a orientačné šípky - je ťažké nájsť a využiť tak všetko, čo tento hotel ponúka. čo je na škodu.

Celkový dojem: skvelý, pomerne rozsiahly rezort, vhodný aj pre tých náročnejších dovolenkárov. Aj pri plnej obsadenosti hotela nepôsobí preplneným dojmom, takže tam nájdete kľud a dokonalý relax. Každopádne odporúčame každému, kto je zvyknutý na vyšší štandard služieb. Komplex je v skutočnosti omnoho krajší ako na fotografiách.

• Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
9 Poďakujte používateľovi ZlatkaV.
10 recenzií
5 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 9. júna 2016

hotelovy komplex je obrovsky, nadherne kvety,stromy, bazeny s hlbsou i plytsou vodou, s lehatkami vo vode, obrovsky aquapark s toboganmi pre vacsie i mensie deti, uzasny miniklub detom, po veceroch zabava pre dospelych , i cez den sportove vyzitie, strava uzasna rozmanita, ubytovanie ciste , pohodlne, more nadherne, plaz tiez, lehatok dostatok ;-) vnutorne spa tiez fajn, treba si dat hammam hned na zaciatku ;-)

• Ubytoval(a) sa v auguste 2015, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Katarina S.
10 recenzií
5 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 2. júna 2016

Moderný a luxusný hotel, má hlavnú budovu a vilky. Vo vilke sme boli ubytovaní, mali sme nádherný výhľad na more, čisté a moderne zariadené veľké izby, veľká kúpelňa. Mali sme pobyt all inclusive, nápoje sme mali iba v jednom bare, avšak vôbec to nevadilo, mali sme dôvod sa prejsť. Areál je udržiavaný, pekne vysadený. Najkrajšia na celom objekte je pláž, neuveriteľne priestranná, čistá, je umelo vytvorená, piesková s krásnym mólom. Nikdy nebol problém s lehátkom pri mori.Odporúčam tiež výlet do Nikózie.

• Ubytoval(a) sa v auguste 2015, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
4 Poďakujte používateľovi AnnaStefanek.
7 recenzií
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 21 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 15. decembra 2015

Na Cyprus sme sa vrátili znovu, pretože nás presvedčil čistým a teplým morom, výborným počasím a službami. Tentokrát sme si vybrali rozsiahly hotelový komplex, boli sme ubytovaní vo vilkách. S trojročnou dcérkou sme chodili na stravu do hlavnej budovy, ale cestičkami medzi palmami to netrvalo dlho. S izbou sme boli nadmieru spokojní, vyberali sme poschodie a výhľad na more, čo sme skutočne dostali. Raňajky a večere sú v hlavnej budove, takže keď sa vám nechce prechádzať, priplaťte si za hlavnú budovu. Rozdiel vo vybavení izieb viliek a hotela je prakticky zanedbateľný. Výhodou rozľahlého areálu je hlavne to, že aj keď bol rezort obsadený na 80%, vôbec to nebolo poznať, areál aj stravovacie služby aj lehátka aj bazény sú na to uspôsobené. Takže žiadne čakanie na voľný stôl, žiadne dlhé rady pri švédskych stoloch, žiadny nával v bazénoch ani raňajšie vstávanie a obsadzovanie lehátok uterákmi. Proste idylka :-)

Služby rezortu hodnotím skutočne na 5hviezdičiek, zaslúžene. Obrovské množstvo čašníkov sa stará o dôkladnú čistotu stolov, aj cateringu. Jedlo výnimočné nielen chuťovo ale aj na pohľad. Taký široký výber som ešte v žiadnom dovolenkovom rezorte nezažila. Navyše sa pravidelne menia tématické večery, máte sa na čo tešiť. Studené predjedlá, teplé predjedlá, jednohubky, množstvo šalátov, ovocia, dve polievky, asi 10 druhov mäsa na rôzne spôsoby, prílohy od výmyslu sveta (hranolky, krokety, kaša, ryža, placky, osúchy...).

V rezorte sa nachádzajú 4bazény, môžete si vybrať, či dizajnový hlavný bazén, alebo radšej súkromný pri vilkách alebo akčný pri tobogánoch. Vždy čisto a upratane. Jediným mínusom hodnotím hotelovú pláž, tam by sa zišlo pridať na pravidelnej údržbe a poriadku. Neporiadni hostia po sebe nechávali odpadky na pláži a na druhý aj tretí deň tam ešte boli... Pláž je lemovaná dvoma mólami, čo je krásne na pohľad ale nie veľmi praktické. Móla vytvárajú prirodzene akúsi lagúnu, takže tá voda pri brehu stojí, často tam plávajú trávi a tržia kamene z vody. Takže kvôli pláži by som nabudúce radšej volila iný rezort. Vnútorný bazén sme využívali v dňoch púštnej búrky, voda teplá príjemná, sauna suchá aj parná, orientálne masáže odporúčam- neskutočný relax.

Najviac sme si užili tobogany, ktoré sa síce cez obed zatvárajú, ale nám to neprekážalo. Veľký areál zabezpečil aj to, že sme mali častokrát tobogany sami pre seba, takže sme sa dokázali vyšantiť celá rodina dostatočne. To bol aj hlavný benefit našej dovolenky. Náročnosť toboganov v sprievode rodiča zvládne už 2 ročné odvážnejšie dieťatko. Výborná voľba.

Ak túžite po rušnej a kvalitnej zábave, asi budete sklamaní. Večerný program pre dospelých začína v amfiteátri až o 22:00 čo je dosť neskoro. Zábava na turecký štýl - čím hlasnejšie tým lepšie. Asi bude trochu sklamaní. Ale keď idete s deťmi, aj tak nebudete mať čas čakať na večerný program, zaľahnú spať rovno po detskej diskotéke. Teda ak túžite po oddychu a kľude, je to niečo pre vás. Tiež detský animačný tím som už videla aj lepší, žiadne denné programy, iba večerná disco a otvorený miniclub. Nám to však vôbec neprekážalo, keďže sme sa venovali dcére a nechceli sme ju nikam odkladať.
Denný animačný program klasika, volejbal, pólo, šipky, lukostreľba,... žiadne prekvapenie. Asi sme mali tento rok nešťastie na animačný tím, lebo boli všetci dosť lekvároví a veľmi sa im nechcelo "pracovať" s dovolenkámi. Mala som pocit, že to berú skôr ako povinnosť nie ako zábavu. Chýbala motivácia.

Možnosti výletov sú z tejto destinácie obmezené, my sme neboli na žiadnom, dcéru by to nebavilo. Čo sme sa rozprávali, tak vraj nič-moc. Žiadne extra pamiatky nečakajte.

ZHRNUTIE:
+ rozľahlý areál, všade miesto
+ čistota
+ strava - výber, kvalita
+ tobogány
+ detský aquapark
+ veľkosť stravovacích priestorov a dostatočná kapacita
+ rýchla wifi na izbách a v celom areáli

- pláž
- animačné programy
- upratovanie izieb
- večerné programy
- možnosť zaujímavých výletov (ale za to nemôže hotel ale destinácia ako taká)

Tip na izbu: kvôli stravovaniu hlavná budova, vyššie poschodia pre pekný výhľad na celý rezort
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v septembri 2015, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
7 Poďakujte používateľovi ivka_brunova.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Gazimağusa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0.0 km
Malama Beach Holiday Village
Č. 6 z 66 v lokalite Protaras
4.5 z 5 bublín 997 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

Zariadenie: Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa
Adresa: Bafra Turizm Merkezi Iskele / KKTC | Bafra, Gazimağusa, Cyprus
Lokalita: Cyprus > Eparchia Ammochostos > Gazimağusa
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 15 hotelov v lokalite Gazimağusa
Cenový rozsah (za noc): 113 € – 254 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa 5*
Počet izieb: 616
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom GoNorthCyprus, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?