Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“Všetko nádherné až na personál” 4 z 5 bublín
Recenzia Kaya Artemis Resort and Casino

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Kaya Artemis Resort and Casino
Na pozícii č. 4 spomedzi 15 hotelov v Gazimağuse
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Všetko nádherné až na personál”
4 z 5 bublín Recenzované: 29. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Pred dvoma dňami som sa vrátila z Kaye, kde som bola aj s maminou ubytovaná v hlavnej budove na týždeň. Išli sme cez Satur a mali sme možnosť aj kde nebolo nevyhnutné medzipristátie, čiže cesta tam mi nerobila žiaden problém. Hneď ako sme sa približovali autobusom k rezortu, tak som zostala v príjemnom šoku z hlavnej budovy, ktorá v noci z diaľky svietila. Keď sme prišli do rezortu, tak wow efekt nezmizol, ba naopak sa ešte zvýšil. Izba bola krásna, široký výber chutného jedla(aj cez to, že som vegetariánka), more krásne, ak máte deti, tak si tam nájdete svoje, keďže detí tam bolo nespočetné množstvo a obzvlášť aj detí do nejakých 2 rokov, ale keď ste ako ja a detskú spoločnosť moc nevyhľadávate, tak máte aj jedáleň, kde môžu až ľudia od 16(taktiež aj kúpalisko), more nádherné a priezračné aj keď sa viac poprechádzate než poplávate, ale to je drobnosť, na ktorú aj zabudnete, keď to more zbadáte. No a k tomu personálu. Čašníci majú vek cca max do 23, ale o to nejde sú usmievaví, milí, ale jazyky nejak neovládajú ak im chcete povedať niečo viac než konkrétny nápoj (na ktorý keď aj dôjdu sa vás vôbec spýtať čo chcete čakáte aj ďalších 15 min) tak už nevedia čo chcete a len sa usmievajú dúfajúc, že to nie je niečo dôležité. Nie len mladí sú jediní, ktorí tam nevedia jazyk stretla som sa už aj so starším personálom, ktorý ovládal základy typu Hello, How are you, thank you... tam to už skončilo. Jediní, ktorí vedeli dobre po anglicky sú ľudia na recepcii a guest service mimo toho to bolo bohužiaľ už o ničom. Čo sa týka personálu v jedálni buď si vás nevšimli alebo konkrétne starší si všimli dve ženy a už boli všímaví až na toľko že máte 100 chutí čo najrýchlejšie všetko dojesť a odísť. Poslednú noc, čo sme spali sme sa zobudili o takmer 5 ráno na to ako niekto niekoľkonásobne sa pokúša otvoriť našu izbu zvonka a nakoniec ju aj otvorili. Mamina našťastie stála pri dverách čiže hneď ju zbadali povedali sorry a zabuchli dvere. Jeden z nich bol z personálu. Nechcem vedieť prečo sa pokúšali dostať do našej izby univerzálnym kľúčom. Nehovoriac o tom, že keďže sme odlietali až v noci a izby sa majú vypratať do 12:00, tak sme si radšej priplatili, aby sme izbu vypratali až o 18:00. Všetko v poriadku zaplatené. Po 15:00 sa v kľude vraciame od mora do izby a nevieme sa dostať dnu.... ideme teda na recepciu (keďže karty od izieb sa môžu deaktivovať keď sú blízko pri mobile) aktivoval nám ju ten istý pán u ktorého sme platili late checkout a išli sme opäť skúsiť a nič z toho. Pri tom pán ešte keď sme platili nám hovoril ze všetko v poriadku že už je to v databáze systému. Očividne nebolo. Otvorila nám aspoň upratovačka a tým by som to aj ukončila. Na záver len chcem dodať že ma veľmi potešilo keď som videla že sa pokorne a ochotne správajú k túlavým psom a mačkám(nemusíte sa báť tie zvieratá vás ignorujú, keď ste si pomysleli, že budú asi agresívne a útočné) sama som sa podieľala na tom aby aj tieto zvieratká si užívali pobyt v tomto rezorte. :-)

Ubytoval(a) sa v auguste 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Martina F.
Napísať recenziu

1 168 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    4 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (6)
Dátum | Hodnotenie
Prispievateľ úrovne
2 recenzie
common_n_hotel_reviews_1bd8 16 bodov za pomoc
3 z 5 bublín Recenzované: 24. augusta 2016

Nebudem hodnotiť hotel ako celok, lebo súhlasím s ostatnými recenziami. Malo to však jediný háčik a tým bolo sociálne zariadenie. A ani to nebudem komentovať, pretože je lepšie vidieť ako čítať. Tak si pozrite fotografie sociálneho zariadenia izby č.2006 a dajte mu adekvátny počet hviezdičiek.
Ale výsledok našej dovolenky je, že sme si oddýchli pri krásnom, čistom mori.

• Ubytoval(a) sa v auguste 2016, cestoval(a) ako pár
    • 3 z 5 bublín
      Izby
Užitočné?
15 Poďakujte používateľovi airam60.
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 21. augusta 2016

V hoteli sme strávili 10dni (11-ty deň skoro ráno bol už odchod 1:30 z hotela, čo bolo vyčerpávajúce do BA sme sa dostali okolo 8:00 ráno, teda ako nočná smena :)
Samotný hotel je veľkolepý hlavná budova v antickom štýle, v ktorej sa dá ubytovať za poplatok (niekolko 100€)
Väčšina dovolenkárov je ubytovaných vo vilkách, ktoré majú pekné priestranné izby s minibarom v cene. Počas celého pobytu sme samozrejme mali k dispozícii neustále balenú vodu a okrem toho zmnožstva barov sme si mohli davať doslova čokoľvek načo sme mali chuť vrátane zn.alkoholu a všetkých možných kokteilov proste skvelé. Raňajky,obedy a večere zhrniem ako výborné jedlá talianske, turecke, japonske sushi (veľmi oblúbené), európske a aj diétne varianty jedal, proste každý si naozaj vyberie a veľa. Medzitým boli aj snacky a zákusky aby toho nebolo málo :D
Krásne upravený rezort ponúka aj tobogany pre odvážnejších ale aj bazenový svet pre detičky.
Čo sa týka mora veľa recenzistov písalo že to treba zažiť a je to tak, more bolo tak čisté aj v hlbších miestach že to bolo až neskutočné a teplota tiež. Ideálne aj pre najmenších. Animátori sa starali o zábavu a aj večerné programy v amfiteátru boli zábavné.
V okolí hotela nič moc nie je na pozeranie ani na nákupy jedine jeden malý market v rezorte s trocha predraženými suvenýrmi a pod. Na nákupy sa dajú využiť aj fakultatívne výlety. Prejsť sme sa boli k neďalekému rezortu Noah´s Ark (iné hotely v tomto stredisku nie sú zatiaľ ale výstavba je už v prúde)
Absolvovali sme fakultatívny výlet na poloostrov Karpaz (43€) pravdupovediac očakávali sme viac od výletu ale dalo sa :)
Ďaľšou výhodou bolo wifi pripojenie(zadarmo) v celom rezorte aj na pláži !!
My sme boli spokojný so všetkým, ideálny pobyt na oddych a relax na úrovni aj pre náročných.

• Ubytoval(a) sa v auguste 2016, cestoval(a) ako pár
      Cena/kvalita
      Izby
    • 5 z 5 bublín
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Zuzana M.
Piešťany, Slovensko
4 z 5 bublín Recenzované: 1. augusta 2016

izba boal čista, ale žiadny luxus, strava rozmanita, ale vo večerných hodinach v hlavnej reštauracie sa tvorili rady, dostatok aktivít pre deti, super tobogany..mily a vždy usmievavý personál krásne čiste a teple more.jedine minus hotela je jeho poloha, žiadne nekupne možnosti.

• Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s rodinou
      Cena/kvalita
    • 3 z 5 bublín
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi mikesPN.
Prispievateľ úrovne
4 recenzie
3 recenzie hotelov
5 z 5 bublín Recenzované: 27. júla 2016

Odporučujem pre nádherné more a udržiavanú pláž. Hote je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Strava bola dostatočne pestrá a spokojní sme boli i v a la carte restauracii- vybrali sme si ázijskú. Výhodou sú balené nealkoholické nápoje vrátane vody.

• Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s rodinou
    • 5 z 5 bublín
      Kvalita spánku
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Janeta P.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Gazimağusa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 24.0 km
Crystal Springs Beach Hotel
Č. 4 z 66 v lokalite Protaras
4.5 z 5 bublín 1 046 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Kaya Artemis Resort and Casino? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Kaya Artemis Resort and Casino

Zariadenie: Kaya Artemis Resort and Casino
Adresa: Bafra Turizm Bolgesi | under renovation, Gazimağusa, Cyprus
Lokalita: Cyprus > Eparchia Ammochostos > Gazimağusa
Vybavenie:
Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Kasíno a hazardné hry Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Romantický hotel č. 3 v Gazimağuse
Hotel na pláži č. 4 v Gazimağuse
Luxusný hotel č. 4 v Gazimağuse
Cenový rozsah (za noc): 91 € – 254 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Kaya Artemis Resort and Casino 5*
Počet izieb: 739
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom cyprus paradise a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Kaya Artemis Resort and Casino. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Kaya Artemis Famagusta

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?