Kaya Artemis Resort and Casino
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Na pláži
  • Vrátane raňajok
Sea Life Hotel(Agios Georgios)
Caesar Resort(Trikomo)
  • Vrátane raňajok
  • Na pláži
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 24. augusta 2016

Nebudem hodnotiť hotel ako celok, lebo súhlasím s ostatnými recenziami. Malo to však jediný háčik a tým bolo sociálne zariadenie. A ani to nebudem komentovať, pretože je lepšie vidieť ako čítať. Tak si pozrite fotografie sociálneho zariadenia izby č.2006 a dajte mu adekvátny počet hviezdičiek.
Ale výsledok našej dovolenky je, že sme si oddýchli pri krásnom, čistom mori.

• Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) v páre
23  Poďakujte používateľovi airam60.
Zrecenzované: 21. augusta 2016

V hoteli sme strávili 10dni (11-ty deň skoro ráno bol už odchod 1:30 z hotela, čo bolo vyčerpávajúce do BA sme sa dostali okolo 8:00 ráno, teda ako nočná smena :)
Samotný hotel je veľkolepý hlavná budova v antickom štýle, v ktorej sa dá ubytovať za poplatok (niekolko 100€)
Väčšina dovolenkárov je ubytovaných vo vilkách, ktoré majú pekné priestranné izby s minibarom v cene. Počas celého pobytu sme samozrejme mali k dispozícii neustále balenú vodu a okrem toho zmnožstva barov sme si mohli davať doslova čokoľvek načo sme mali chuť vrátane zn.alkoholu a všetkých možných kokteilov proste skvelé. Raňajky,obedy a večere zhrniem ako výborné jedlá talianske, turecke, japonske sushi (veľmi oblúbené), európske a aj diétne varianty jedal, proste každý si naozaj vyberie a veľa. Medzitým boli aj snacky a zákusky aby toho nebolo málo :D
Krásne upravený rezort ponúka aj tobogany pre odvážnejších ale aj bazenový svet pre detičky.
Čo sa týka mora veľa recenzistov písalo že to treba zažiť a je to tak, more bolo tak čisté aj v hlbších miestach že to bolo až neskutočné a teplota tiež. Ideálne aj pre najmenších. Animátori sa starali o zábavu a aj večerné programy v amfiteátru boli zábavné.
V okolí hotela nič moc nie je na pozeranie ani na nákupy jedine jeden malý market v rezorte s trocha predraženými suvenýrmi a pod. Na nákupy sa dajú využiť aj fakultatívne výlety. Prejsť sme sa boli k neďalekému rezortu Noah´s Ark (iné hotely v tomto stredisku nie sú zatiaľ ale výstavba je už v prúde)
Absolvovali sme fakultatívny výlet na poloostrov Karpaz (43€) pravdupovediac očakávali sme viac od výletu ale dalo sa :)
Ďaľšou výhodou bolo wifi pripojenie(zadarmo) v celom rezorte aj na pláži !!
My sme boli spokojný so všetkým, ideálny pobyt na oddych a relax na úrovni aj pre náročných.

• Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi Zuzana M.
Zrecenzované: 1. augusta 2016

izba boal čista, ale žiadny luxus, strava rozmanita, ale vo večerných hodinach v hlavnej reštauracie sa tvorili rady, dostatok aktivít pre deti, super tobogany..mily a vždy usmievavý personál krásne čiste a teple more.jedine minus hotela je jeho poloha, žiadne nekupne možnosti.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi mikesPN.
Zrecenzované: 27. júla 2016

Odporučujem pre nádherné more a udržiavanú pláž. Hote je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Strava bola dostatočne pestrá a spokojní sme boli i v a la carte restauracii- vybrali sme si ázijskú. Výhodou sú balené nealkoholické nápoje vrátane vody.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Janeta P.
Zrecenzované: 15. júla 2016

Najlepsia dovolenka aku sme zazili Jedlo vynikajuce a hlavne podavane na troch stanovistach, takze sa nikto netlacil cakanie minimalne, jedlo chutne, nebol problem ist s tanierom hoci aj na plaz. Sluzby tiez vyborne, ci upratovanie, ochota atd so vsetkym spokojnost. Aquapark pre deti.. povedal by som ze pre dospelych je to rovnaka šupa ako pre deti, vyblaznia sa tam ozaj vsetci a tie tobogany nie su len take obycajne ake pozname pri beznych hoteloch. Okolie je nadherne, architektura, zahrady bazeny na jednotku. No a poslednou ceresnickou je more - teple ciste, priezracne. Byvali sme vo vilke asi tak v strede medzi hl. budovou a plazou cize ideal a blizko ku vsetkemu.Takze so vsetkym maximalna spokojnost.

• Termín ubytovania: júni 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Michal P.