Kaya Artemis Resort and Casino
Balci Plaza(Gazimağusa)
Altun Tabya Hotel(Gazimağusa)
Port View Hotel(Gazimağusa)
Zrecenzované: 27. júla 2016

Odporučujem pre nádherné more a udržiavanú pláž. Hote je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Strava bola dostatočne pestrá a spokojní sme boli i v a la carte restauracii- vybrali sme si ázijskú. Výhodou sú balené nealkoholické nápoje vrátane vody.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Janeta P.
Zrecenzované: 15. júla 2016

Najlepsia dovolenka aku sme zazili Jedlo vynikajuce a hlavne podavane na troch stanovistach, takze sa nikto netlacil cakanie minimalne, jedlo chutne, nebol problem ist s tanierom hoci aj na plaz. Sluzby tiez vyborne, ci upratovanie, ochota atd so vsetkym spokojnost. Aquapark pre deti.. povedal by som ze pre dospelych je to rovnaka šupa ako pre deti, vyblaznia sa tam ozaj vsetci a tie tobogany nie su len take obycajne ake pozname pri beznych hoteloch. Okolie je nadherne, architektura, zahrady bazeny na jednotku. No a poslednou ceresnickou je more - teple ciste, priezracne. Byvali sme vo vilke asi tak v strede medzi hl. budovou a plazou cize ideal a blizko ku vsetkemu.Takze so vsetkym maximalna spokojnost.

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Michal P.
Zrecenzované: 15. júla 2016

V hoteli Kaya Artemis sme boli minulý rok na konci júla. Všetko bolo úžasné až na zlý čas odletu (o 21:00), ale to nie je chyba hotela. Hneď ako sme prišli (4:00) mali sme pripravenú izbu. Bývali sme v rodinnom mezonete. Izba bola kompletne zrekonštruovaná. Strava bola super. Na výber bolo zo všetkého, či sladké alebo slané. A pláž tá bola najkrajšia akú sme kedy videli a to si trúfam tvrdiť že sme už kus sveta prešli. 18.7. ideme znova a nevieme sa dočkať.

• Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi Dominika Domča K.
Zrecenzované: 7. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Dlho sme zvažovali kam ist tento rok na prázdniny s deťmi. Zvolili sme alternatívnu destináciu Cyprus. Boli sme zvyknutí na Tureko a turecky servis hlavne pre deti. Myslím ze to bola správna voľba vzhľadom k aktuálnej situácii vo svete. Rezort je fajn, izby sú vhodne pre 2 dosp. Ak máte 2 deti tak Vam to bude malé. Je lepšie voliť asi rodinnú izbu.
Reštaurácie fajn ale servis ma co doháňať k piatim hviezdičkám. Strava pestrá a je z čoho vybrať. Voda v mory a bazénoch čistá a tepla! Plaz čistá. Ale altánky na móle a pri pláži nestoja za 150,- EUR/den.
Detsky klub super! Veľmi chceme pochváliť prístup rusky hovoriacich zamestnancov hlavne Alinu!!! Krasne maľuje deťom na tvar aj telo. Je vidieť ze majú záujem o deti. Po prvej návšteve klubu si všetci pamätajú meno dieťaťa. Aj to nás prijemne prekvapilo.
Slovenský animačných tím pripravil pre našlo syna úžasnú oslavu narodenín 18r. spolu s prekvapením! Dakujeme Cyrilovi a kolektívu PlanetFun.

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Gaga1973.
Zrecenzované: 5. júla 2016

Nádherný rezort s prekrásnou plážou peknými izbami a skvelým personálom a animačným tímom. Boli sme nadmieru spokojní so všetkým. Obrovský výber naozaj chutných jedál. More teplé a priezračne čisté. V okolí hotela nič nieje ale hotel to vynahrádza sám-večer živá hudba, zábavné programi, discotéka, beach club... Je tam taktiež aj hotelový obchodík.

Tip na izbu: Ak chcete väčší luxus priplatťe si izbu na hlavnej budove no nevýhoda týchto izieb je že to máte dosť ďaleko od všetkého.
  • Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi timeapilipova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NAZ T, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Kaya Artemis Resort and Casino.Zodpovedané: 16. júla 2016

Dear timeapilipova

We would like to thank you for choosing Kaya Artemis Resort and Casino Hotel for your vacation. We highly appricate that taking the time to review your stay.

We are happy to know that you thoroughly enjoyed your holiday and our entertainment team were a big part of it .

We look forward to welcome you again in the near future.