“kvalitna dovolenka, krásne more”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Kaya Artemis Resort and Casino
Na pozícii č. 2 spomedzi 16 hotelov v Gazimağuse
Zrecenzované: 1. augusta 2016

izba boal čista, ale žiadny luxus, strava rozmanita, ale vo večerných hodinach v hlavnej reštauracie sa tvorili rady, dostatok aktivít pre deti, super tobogany..mily a vždy usmievavý personál krásne čiste a teple more.jedine minus hotela je jeho poloha, žiadne nekupne možnosti.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi mikesPN.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 27. júla 2016

Odporučujem pre nádherné more a udržiavanú pláž. Hote je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Strava bola dostatočne pestrá a spokojní sme boli i v a la carte restauracii- vybrali sme si ázijskú. Výhodou sú balené nealkoholické nápoje vrátane vody.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Janeta P.
Zrecenzované: 15. júla 2016

Najlepsia dovolenka aku sme zazili Jedlo vynikajuce a hlavne podavane na troch stanovistach, takze sa nikto netlacil cakanie minimalne, jedlo chutne, nebol problem ist s tanierom hoci aj na plaz. Sluzby tiez vyborne, ci upratovanie, ochota atd so vsetkym spokojnost. Aquapark pre deti.. povedal by som ze pre dospelych je to rovnaka šupa ako pre deti, vyblaznia sa tam ozaj vsetci a tie tobogany nie su len take obycajne ake pozname pri beznych hoteloch. Okolie je nadherne, architektura, zahrady bazeny na jednotku. No a poslednou ceresnickou je more - teple ciste, priezracne. Byvali sme vo vilke asi tak v strede medzi hl. budovou a plazou cize ideal a blizko ku vsetkemu.Takze so vsetkym maximalna spokojnost.

• Termín ubytovania: júni 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Michal P.
Zrecenzované: 15. júla 2016

V hoteli Kaya Artemis sme boli minulý rok na konci júla. Všetko bolo úžasné až na zlý čas odletu (o 21:00), ale to nie je chyba hotela. Hneď ako sme prišli (4:00) mali sme pripravenú izbu. Bývali sme v rodinnom mezonete. Izba bola kompletne zrekonštruovaná. Strava bola super. Na výber bolo zo všetkého, či sladké alebo slané. A pláž tá bola najkrajšia akú sme kedy videli a to si trúfam tvrdiť že sme už kus sveta prešli. 18.7. ideme znova a nevieme sa dočkať.

• Termín ubytovania: auguste 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi Dominika Domča K.
Zrecenzované: 7. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Dlho sme zvažovali kam ist tento rok na prázdniny s deťmi. Zvolili sme alternatívnu destináciu Cyprus. Boli sme zvyknutí na Tureko a turecky servis hlavne pre deti. Myslím ze to bola správna voľba vzhľadom k aktuálnej situácii vo svete. Rezort je fajn, izby sú vhodne pre 2 dosp. Ak máte 2 deti tak Vam to bude malé. Je lepšie voliť asi rodinnú izbu.
Reštaurácie fajn ale servis ma co doháňať k piatim hviezdičkám. Strava pestrá a je z čoho vybrať. Voda v mory a bazénoch čistá a tepla! Plaz čistá. Ale altánky na móle a pri pláži nestoja za 150,- EUR/den.
Detsky klub super! Veľmi chceme pochváliť prístup rusky hovoriacich zamestnancov hlavne Alinu!!! Krasne maľuje deťom na tvar aj telo. Je vidieť ze majú záujem o deti. Po prvej návšteve klubu si všetci pamätajú meno dieťaťa. Aj to nás prijemne prekvapilo.
Slovenský animačných tím pripravil pre našlo syna úžasnú oslavu narodenín 18r. spolu s prekvapením! Dakujeme Cyrilovi a kolektívu PlanetFun.

Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Gaga1973.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Gazimağusa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 29.2 km
Amore Hotel Apartments
Č. 49 z 65 v lokalite Protaras
61 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Kaya Artemis Resort and Casino? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Kaya Artemis Resort and Casino

Adresa: Bafra Turizm Bolgesi, Gazimağusa, Kypr
Lokalita: Kypr > Famagusta (administrativní oblast) > Gazimağusa
Vybavenie:
Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Kasíno a hazardné hry Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Hotel s kasínom č. 1 v Gazimağuse
Kúpeľný hotel č. 1 v Gazimağuse
Luxusný hotel č. 2 v Gazimağuse
Hotel na pláži č. 2 v Gazimağuse
Romantický hotel č. 3 v Gazimağuse
Cenový rozsah: 91 € – 412 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Kaya Artemis Resort and Casino 5*
Počet izieb: 739
Známe aj ako:
Kaya Artemis Famagusta

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?