Island v zime s D-Travel

Naša veľká VĎAKA D-Travel, Duškovi a Alenke za nezabudnuteľný Island, ktorý nám sprostredkovali a... viac informácií

Recenzované: 28. februára 2020
KatarinaMaj
Bratislava, Slovensko
EXCELENTNÝ ISLAND *****

Najlepší zájazd aký som zažil, a to som už prešiel pol zemegule, Pani Alenka a pán Dušan, klobúk... viac informácií

Recenzované: 9. júla 2019
V-818-L

Recenzované: 7. marca 2018

Prišiel som, videl som - a s D-Travelom som videl veľa, teda som aj zvíťazil. Dušan aj Tereza sú ľudia na mieste, skúsení, a hlavne dobre naladení. Vybavili nám aj dobré počasie. Celkovo celý poznávací zájazd hodnotím na výborné, odporúčam každému.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi tomasjoba.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia D-Travel-Iceland, Manager v zariadení D - Travel.Zodpovedané: 14. marca 2018

Ďakujeme ti Tomáš :) sme veľmi radi, že si si svoj vianočný darček poriadne užil :)

Recenzované: 30. novembra 2017

Je to len pár dní, ako sme sa vrátili z dovolenky „ To najlepšie z Islandu za 4 dni“, ktorú nám sprostredkovala cestovná agentúra D-travel, v sprievode dvoch úžasných ľudí, ktorými sú Dušan a Terka. Ostali v nás nádherné zážitky a spomienky. Island je krajina mnohých vodopádov, geotermálnych prameňov a ľadovcov s nevyspytateľným počasím. Teplota síce klesala pod nulu, ale neustále nás sprevádzalo slnečné počasie a dobrá nálada všetkých účastníkov zájazdu. Najviac sme sa tešili asi z polárnej žiary, ktorá nás privítala hneď v prvý deň zájazdu. A tak sme začali objavovať krásy zimy Islandu. Videli sme množstvo zamrznutých vodopádov, modrú lagúnu, v ktorej sme sa samozrejme okúpali, ľadovce, hlavné mesto Reykjavík, malé domčeky, sopečné krátery, gejzír a množstvo skrytých zákutí.
Hoci sme strávili dovolenku v čase mimo hlavnej sezóny, nestratila tým vôbec na svojom čare zimy, snehu a ľadovcov a navyše sme mali výhodu, že každé navštívené miesto nebolo obsadené veľkým počtom turistov.
Chcela by som ešte raz poďakovať za sprostredkovanie a sprevádzanie Dušanovi a Terke po južnej časti ostrova Islandu, nakoľko program a množstvo informácií, ktoré nám podali, boli určite vynikajúce a tiež ich starostlivosť o nás, či už išlo o ubytovanie, stravovanie a celkový program zájazdu.
Island je nádherná krajina a každý kto má rád prírodu by ju mal navštíviť. Vrele odporúčam D-travel. Určite sú miesta, ktoré sa v zimnom období nedajú navštíviť, preto by som sa v lete sem chcela vrátiť a spoznať okružnou cestou celý Island.
To bude masaker. Ďakujeme.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi katkav46.

Katka, z celého srdca ti ďakujeme za také krásne slová :) My sme si zájazd s vami tiež poriadne užili :) a pevne veríme, že sa v lete vidíme a spolu s Dušanom vám ukážeme celý Island :)

Recenzované: 6. novembra 2017

Island je prenádherná krajina a v sprievode Dušana a Terezky, znalcov známych aj menej známych miest, ústretových a vtipných, z ktorých bolo cítiť lásku k tejto krajine a jej úžasnej prírode, bol pre mňa pobyt nezabudnuteľným zážitkom.
Maximálna spokojnosť.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi iris b.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia D-Travel-Iceland, Owner v zariadení D - Travel.Zodpovedané: 23. novembra 2017

Ďakujeme Iriska za krásne slová :) bolo nám potešením vám ukázať Island :)

Recenzované: 21. septembra 2017

Pobyt na Islande v sprievode Terezky a Dušana bol nezabudnuteľný zážitok. Obaja boli ochotní a ústretoví a snažili sa nám ukázať čo najviac prírodných krás Islandu. A všetko sa každý deň začalo i skončilo v kuchyni kde královal Palo, ktorý nás očaroval svojími gurmánskými špecialitami čo znásobilo dobrý pocit y celého pobytu.

Dátum zážitku: august 2017
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi dodopolak.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia D-Travel-Iceland, Owner v zariadení D - Travel.Zodpovedané: 22. septembra 2017

Bolo nám potešením Vám ukázať všetky krásne miesta na Islande.

Recenzované: 11. septembra 2017

Dusan a DTravel su jednicka v sprevadzani islandom. miesta, historia, detaily, pikosky z historie aj sucasnosti islandu.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi jurajz30.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia D-Travel-Iceland, Owner v zariadení D - Travel.Zodpovedané: 14. septembra 2017

Juraj, ďakujeme veľmi pekne za recenziu :)