“Výborné!”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 4 lokality!
Somandshjemmet Bethel
Na pozícii č. 5 spomedzi 119 hotelov v Kodani
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Začiatkom júna sme tu strávili tri dni. Pobyt bol súčasťou našej cesty po Dánsku, Švédsku a Nórsku. Z pohľadu ceny, služieb, polohy a čistoty bol tento hotel najlepší spomedzi všetkých.
Po príchode som mal mierne obavy, pretože sme tu mali tráviť čas počas sviatočného víkendu, izba bola obrátená smerom ku kanálu a vonku bolo veľmi rušno (a hluk). Keď sme išli spať, pozatvárali sme okná a všetok hluk bol zablokovaný; počas noci sme ich opäť otvorili, a všetko bolo v poriadku. Posledná noc nášho pobytu bola oveľa pokojnejšia a okná sme nechali otvorené po celú noc. Keďže som sa bál, že okná budú musieť byť väčšinou zatvorené, požiadal som o ventilátor. Prvú noc nebol k dispozícii žiadny, ale keď sme sa na druhý deň po návšteve pamiatok vrátilido hotela, na izbe sme našli ventilátor, čo bolo veľmi milé.
Ako som povedal, izba bola obrátená smerom ku kanálu. Na základe odporúčaní na tejto stránke sme si objednali rožnú izbu s výhľadom, a naozaj stála za príplatok. Mali sme štyri obrovské okná a výhľad bol nádherný.
Ako poznamenali už iní, izby sú zariadené jednoducho, ale postele sú pohodlné a mali sme dve komfortné kreslá a stôl. Izba bola veľmi čistá. Ak má izba nejaký nedostatok, tak je to kúpeľňa. Jediné, čo od hotelovej kúpeľne očakávam, je aby bola čistá. Táto bola, a tým pádom bola fajn. Na druhej strane, v Škandinávii bežne nájdete zariadenie, v ktorom je namiesto oddelenej vane alebo sprchovacieho kúta iba priestor oddelený závesom, ktorý je obyčajne veľmi malý a sprchovanie v ňom nie je úplne najlepšie. Tak či tak, nie je to koniec sveta a dá sa použiť.
Chcel by som tiež zopakovať slová ostatných o personáli: je úžasný! Robí všetko pre to, aby pomohol a bol veľmi priateľský.
Raňajky sú chutné a bohaté.
Ak sa niekedy vrátim do Kodane, definitívne sa tu ubytujem opäť.

Poďakujte používateľovi dt63.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál

Zrecenzované: pred 3 dňami

Tip na izbu: We didnt pay the extra for a canal view but i think this would be worth it.
  • Termín ubytovania: januári 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi linda L.
Zrecenzované: 10. decembra 2017

Tip na izbu: Double room with a view for sure!
  • Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) sólo
2  Poďakujte používateľovi Cindy W.
Zrecenzované: 6. decembra 2017

Tip na izbu: We got the city view on the third floor. WORTH IT!
  • Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi HDCebu.
Zrecenzované: 3. decembra 2017

• Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Eric B.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Kodani
Indre Vesterbro
Hotel Alexandra
Č. 11 z 119 v lokalite Kodaň
1 368 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Somandshjemmet Bethel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Somandshjemmet Bethel

Adresa: Nyhavn 22, Kodaň 1051, Dánsko
Telefónne číslo:
Lokalita: Dánsko > Zealand > Kodaň > Indre By (centrum)
Vybavenie:
Štýl hotela:
Cenovo najvýhodnejší hotel č. 3 v Kodani
Romantický hotel č. 4 v Kodani
Biznis hotel č. 12 v Kodani
Cenový rozsah: 102 € – 155 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 3 — Somandshjemmet Bethel 3*
Počet izieb: 30
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Somandshjemmet Bethel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Somandshjemmet Bethel Copenhagen
Somandshjemmet Bethel Hotel Copenhagen

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?