“Skvelá poloha, čisté, priateľský personál a dobré raňajky”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 10 lokalít!
Best Western Plus Hotel City Copenhagen
Na pozícii č. 21 spomedzi 118 hotelov v Kodani
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 30. júna 2014

Ja a môj manžel sme navštívili Copenhagen 3 dni pred nalodením sa. The Best Western Hotel City je na vedľajšej ulici hlavného kanálu, kúsok od Nyhavnu. Vybrali sme si tento hotel pre jeho polohu v centre, dobrú cenu a pre raňajky v cene. V ničom sme neboli sklamaní.

Hotel má skvelú polohu, v pešej vzdialenosti od množstva turistických miest a s ľahkým prístupom na "Hop-on Hop-off" autobus a verejnú dopravu. Pešo je to na vlakovú stanicu asi 1,5 kilometra. Mali sme dosť batožiny na našu výpravu loďou, tak nám z letiska najviac vyhovovalo ísť taxíkom. Stojí niečo pod 300 dánskych korún (asi 40 Eur).

Počas týždňa tam bolo veľa podnikateľov, naopak k víkendu sa to začalo plniť turistami. Hotel vyzerá byť vhodný pre obidve skupiny.

Raňajky boli veľmi dôkladné a úplné s jedlom, ktoré uspokojí mnohé národnosti. Boli tam chleby, pečivo, syry, delikatesy, cereálie, jogurty, ovocie, vajíčka, fazule, rajčiny a oveľa viac. Hotel nedávno prerobil ich raňajkové priestory a boli veľmi moderné, funkčné a príťažlivé. Bolo tam dostatok miesta na sedenie.

Hotel mal malý bar, ale nikdy sme v ňom neboli.

Izby boli malé, ale dobre organizované a efektívne. Naša izba na hornom poschodí a na zadnej strane budovy bola veľmi pohodlná a tichá. Naše okno sa otváralo smerom na nádvorie (žiadny výhľad) narozdiel od ostatných izieb. Izba bola veľmi čistá, pekné prikrývky. Kúpeľňa bola malá a s ručnou sprchou, ktorá stále vypadávala z držiaka. Na izbe bola nová klimatizácia. Trošku hlučná, ale za to veľmi užitočná keď bolo moc teplo.

Výťahy boli malé, ale primerané. Koberce vo výťahoch by potrebovali vyčistiť.

Veľa ľudí z našej cesty loďou sa ubytovalo na našom hoteli noc pred nalodením. Hotel všetkým zajednal taxíky na čas, kedy to hostia vyžadovali. Za cestu na loď bola nastavená cena 200 DKK. Cesta trvala asi 30 minút.

Personál bol priateľský a keď sme ich požiadali, poskytli nám skvelé rady na vyhliadkové jazdy a inštrukcie.

Vrelo by som odporúčal tento hotel za jeho skvelú polohu, čistotu a priateľskosť.

2  Poďakujte používateľovi Joy O.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Napísať recenziuRecenzie (1 261)

Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: februári 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi worldtravellerplus77.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia CHBruun, General Manager v zariadení Best Western Plus Hotel City Copenhagen.Zodpovedané: pred 3 dňami

• Termín ubytovania: januári 2018, cestoval(a) v páre
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Best Western
Poďakujte používateľovi cgonca_893911.

• Termín ubytovania: januári 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi NikolayKondratyev.
Zrecenzované: 7. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: januári 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Ibrahim25.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Kodani
Copenhagen Strand
Andersen Boutique Hotel
Č. 3 z 118 v lokalite Kodaň
2 743 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Best Western Plus Hotel City Copenhagen? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Best Western Plus Hotel City Copenhagen

Adresa: Peder Skrams Gade 24, Kodaň 1054, Dánsko (bývalý názov Best Western Hotel City)
Lokalita: Dánsko > Zealand > Kodaň > Indre By (centrum)
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia
Štýl hotela:
Luxusný hotel č. 12 v Kodani
Romantický hotel č. 16 v Kodani
Biznis hotel č. 21 v Kodani
Cenový rozsah: 121 € – 392 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Best Western Plus Hotel City Copenhagen 4*
Počet izieb: 81
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Agoda, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Best Western Plus Hotel City Copenhagen. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Best Western Hotel Copenhagen
Best Western Copenhagen
Copenhagen Best Western

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?