“Fajn rybacia reštaurácia (Ψαροταβέρνα)”
Recenzia Apiko

Apiko
Na pozícii č. 8 spomedzi 151 Reštaurácie v Kavala
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie

Pri potulkách v Grécku sme zavítali aj do mesta Kavala. Táto taverna nás veľmi oslovila. Jedlo bolo kvalitné, čerstvo pripravené, obsluha rýchla a milá. Hľadali sme tavernu, ktorá sa špecializuje na ryby a v Apiko nás nesklamali. Šaláty boli fakt zaujímavé a famózne, odporúčame zelený šalát, ktorý obsahuje vyvážené chute zeleniny (špenát), ovocia a syru. Ani tradičný zemiakový šalát nás nesklamal. Vyprážané kalamáre boli čerstvo pripravené, chutné, jemné. Pečená pražma bola úžasne pripravená. Jedinou chybičkou bolo, že hlavné jedlá nám nedoniesli naraz.

Poďakujte používateľovi Branislav L.

Zrecenzované: 9. augusta 2019

Zrecenzované: 2. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 24. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2019
Zrecenzované: 16. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Apiko, si pozreli aj

Kavala, Kavala Region

Navštívili ste Apiko? Podeľte sa o svoje zážitky!