Anissaras
Recenzované: 3. júla 2016

V hoteli sme strávili týždeň pohody a úžasného oddychu. Ľudia, ktorí sa o nás starali, boli vždy usmievaví a ochotní pomôcť, resp. maximálne poslúžiť. Strava bola výborná, trikrát denne sme si mohli vyberať z množstva studených aj teplých jedál, nikdy nechýbali sladké dezerty a taktiež ovocie. Okrem klasických raňajok, obedov a večerí, sme mohli konzumovať aj v baroch pri bazénoch, nealkoholické aj alkoholické nápoje boli taktiež v ponuke celý deň (aj na pláži). Súčasťou areálu sú aj nádherné bazény so slanou vodou, takže si každý môže vybrať, či si oddýchne na pláži alebo len pri bazéne. O zábavu, či už večer alebo počas dňa, sa starali skvelí animátori.
Bývali sme v rodinnom apartmáne s výhľadom na more (dve izby, dve kúpeľne). Každý deň bol čisto uprataný, tiež minibar dopĺňali každý deň.
Hotel sa nachádza cca 25 min autom od letiska v hlavnom meste.
Najviac sa nám páčilo prostredie celého komplexu. V spomienkach nám ostávajú 3 farby - biele budovy, zelená tráva a palmy a modré more s modrou oblohou. Krásna architektúra hotelových domčekov s krásnymi bazénmi doplnená tropickým rastlinstvom. Odporúčame!

Dátum pobytu: jún 2016
3  Poďakujte používateľovi mrclmklv.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Olga G, Guest Relations Manager v zariadení Mitsis Laguna Resort & Spa.Zodpovedané: 21. júla 2016

Dear mrclmklv,

Thank you very much for staying at the Mitsis Laguna Exclusive Resort and Spa during your holidays and for a nice review on Trip Advisor.

Our team is very happy you got great relaxing time, and we are looking forward to welcome you back at the Mitsis Laguna Exclusive Resort and Spa in the near future.

Warm regards,

Olga Karpizina
Guest Relations

Recenzované: 20. októbra 2015

V tomto hoteli sme strávili tohtoročnú 12 dňovú dovolenku. Od prvého vstupu do hotela až po koniec dovolenky musím povedať, že máme len tie najlepšie dojmy. Prileteli sme ráno a do hotela sme prišli okolo 9 hod. Za hodinu nás ubytovali, nemuseli sme čakať do popoludnia ako v niektorých hoteloch. Boli sme ubytovaní v hlavnej časti hotela. Izba bola pekná, priestranná s teraskou na sedenie. Izby nám upratovali dopoludnia a ešte pred večerou vždy prišla chyžná a pýtala sa, či nám niečo nechýba napr. uteráky, ak boli mokré, tak ich vymenili. Po celý čas pobytu sme mali k dispozícii šampón, kondicionér, telové mlieko, sprchový gel a ak sa niečo minulo, tak Vám automaticky doplnili novú fľaštičku. Ďalšie typy ubytovania boli vo vilkách po celom areáli. Najzaujímavejšia bola časť s bungalovmi pre viacčlenné rodinky akoby na takom ostrovčeku okolo ktorého bola vybudovaná lagúna. Všade nádherné zákutia s rastlinami, kvetmi a palmami. Pri tejto lagúne bolo aj 5 á la carte reštaurácií - grécka, talianska, mexická, sushi a ázijská. Do reštaurácií ste si museli dopredu urobiť rezerváciu, ale boli v rámci all inclusiv. Taktiež bola v areáli aj palacinkáreń celodenne otvorená až do polnoci. Dva bary pri bazénoch taktiež celodenné otvorené. Dokonca na pláž chodili ponúkať nápoje a to všetko v rámci all inclusive. Strava v hlavnej reštaurácii bola výborná, každý deň sa jedlá obmieňali, v ponuke boli rôzne druhy mias, ryby, grilovaná zeleninka, rôzne druhy šalátov, cestoviny, čerstvá zelenina. Ovocie aspoň 10 druhov na obed aj na večeru. Proste široká ponuka, len si vybrať. Zákusky tiež výborné, nám najlepšie chutila baklava - grécky zákusok - fantastický, ale aj iné druhy boli výborné. V jedálni Vás usadil personál. Dalo sa vybrať sedenie vo vnútri, alebo na terase. Čašníci servírovali nápoje, k obedu aj večeri ste si mohli vybraľ kvalitné biele, červené, ružové víno. Bolo tam viac párov aj s detičkami - tí mali k dispozícícii detské stoličky, pre bábätká doniesli k stolu lehátko na ležanie. Proste snažili sa aj pre rodinky s deťmi o maximálnu pohodu. V hlavnej hotelovej časti bol hlavný bar a potom tam boli ešte 2 večerné bary. Takmer každý deň bola nejaká hudobná produkcia na hlavnej terase. Areál hotela krásne upravený s dvoma bazénmi s morskou vodou. Jeden hlavný a druhý bazén zaujímavo riešený ako také vodné kaskády. Okolo oboch bazénov pohodlné lehátka bez poplatku - aj na pláži. Bola tam aj samostatná časť pre deti so šmýkačkami a rôznymi preliezkami. Osuškový servis bol tiež k dispozícíí. Čo ma trochu sklamalo bola menšia hotelová pláž. Ale veľmi veľa ľudí bolo počas dňa pri bazénoch a do mora sa išli len okúpať. Takže ak máte radi dlhé prechádzky po pláži, tak tu Vás to trochu sklame. Na pláži bol piesok, ale nie taký ten typický saharský, ale v podstate tie zrniečka boli asi také ako špendlíková hlavička. Vstup do mora z pláže bol dobrý, ale už ďalej od pláže by som to nedoporučovala, lebo tam boli dosť ostré kamene. Pláž nebola podľa môjho názoru až tak veľmi vhodná pre najmenšie deti. Na pláži bol plavčík, od toho sa dal požičať vodný bicykel, kajak bez poplatku. Hotel má aj tím animátorov, ktorí sú tam počas celej sezóny, nie len počas leta. Celý deň boli nejaké aktivity - vodný aerobik, stolný tenis, zumba, volejbal, pilates na pláži, animačný program pre deti a večer rôzne vystúpenia napr. muzikál Mamma mia, Pomáda, kabaretný večer, hudobný kvíz na dobrej úrovni. Tieto aktivity sú v angličtine, lebo animátori sú z rôznych krajín a taktiež aj hostia sú z rôznych krajín. Čo sa týka personálu, ten nemal problém s komunikáciou v angličtine, nemčine, ruštine, počula som aj francúzštinu. Personál bol ochotný. Priamo v hoteli sa dá zabezpečiť aj prenájom auta, môžem povedať, že v dobrej cene a zároveň pán, čo to má na starosti Vám vie poradiť aj zaujímavé trasy výletov po ostrove. Oplatí sa požičať si auto a takto s zoznámiť s ostrovom. My sme boli v Knossose, Heraklione, v meste Agios Nikolaos s jeho jazerom, na ostrove Spinaloga, na ostrove Chrissi s nádherným bielym pieskom a zvláštnou atmosférou. Tam sa ale ide loďou z mesta Iera Petra. Cestou späť sme nešli popri pobreží, ale vnútrozemím. Je to tiež zaujímavé, lebo reliéf ostrova je veľmi hornatý, až sme sa občas divili ako tam tí ľudia žijú. Počas nášho pobytu sme mali more aj kľudné aj s vlnami, keď sa nedalo dobre kúpať, ale zasa aktivitami v hoteli sa to dá vynahradiť. Ak si budem plánovať nasledujúcu dovolenku na gréckych ostrovoch, tak sa určite pozriem na ďalšie hotely v hotelovej sieti Mitsis - tieto hotely sú aj na iných gréckych ostrovoch. Skutočne sa tam klient cíti príjemne a pohodlne.

Tip na izbu: Izby s výhľadom na more sú za doplatok, ale v podstate celý areál je veľmi pekne upravený.
Dátum pobytu: september 2015
2  Poďakujte používateľovi MajkaFox.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Konstantinos P, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες v zariadení Mitsis Laguna Resort & Spa.Zodpovedané: 2. februára 2016

Dear MajkaFox,

We'd like to thank you for choosing the Mitsis Laguna Exclusive Resort and Spa for your holiday accommodation!

We are really glad to read from your detailed review that you got just best impressions during your holidays, finding the room nice and spacious, the garden wonderful, the food excellent, animation program varied, the staff helpful.

We hope to see you again at the Mitsis Laguna Exclusive Resort and Spain the near future.

Kind regards,

Olga Karpizina
Guest Relations

Recenzované: 19. októbra 2019

Dátum pobytu: október 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MitsisLaguna M, Mitsis Laguna Resort & Spa Team v zariadení Mitsis Laguna Resort & Spa.Zodpovedané: 21. októbra 2019

Recenzované: 19. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019

Recenzované: 17. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MitsisLaguna M, The Mitsis Laguna resort and spa team v zariadení Mitsis Laguna Resort & Spa.Zodpovedané: 18. augusta 2019