“Fantastické jedlo”
Recenzia A Tigelinha

A Tigelinha
Objednať online
Na pozícii č. 223 spomedzi 5 655 Reštaurácie v Lisabone

Jedlo bolo vynikajuce nemali sme voľný stôl tak nás usadili hneď vedľa vôbec nám to nevadilo personál nevedel moc po anglicky ale dorozumeli sme sa bez problémov rukami nohami dali sme si lososa a šalát 2x pivko účet že 15€ fantázia určite odporúčam navstivit

Poďakujte používateľovi TomasV1165.

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli A Tigelinha, si pozreli aj

Lisabon, Okres Lisabon

Lisabon, Okres Lisabon

Navštívili ste A Tigelinha? Podeľte sa o svoje zážitky!