Stojí to za to vidieť.

Recenzované: 18. septembra 2018
1rozalia
Bratislava, Slovensko
Vežu som videl len zvonku

Recenzované: 19. júna 2018
SixtyNine-T
Revuca, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (35 389)

Recenzované: 4. mája 2019

Krásna stavba na vode. Jedno z miest kde si ľudi robia krásne selfie. Bohužiaľ v čase našej návštevy sme sa do vnútra nedostali. Vstup na most bol obohnaný výstražnou páskou.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi IgorTT.
Recenzované: 27. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zaujímavo položená veža,priamo v atlantickom oceáne,páčil sa mi hypobus,ktorý prevážal ľudí.vrele odporúčam navštivit

Dátum zážitku: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Ivka16.
Recenzované: 18. septembra 2018

Stojí stojí to za to vidieť, ale ak nemáte čas vystať dlhý rad na vstup do veže, uvidíte iba to isté, ako na pohľadniciach. Ja som čas nemala, takže som sa do veže nedostala, ale aj tak som spokojná, že som ju videla na vlastné oči.

Dátum zážitku: september 2018
1  Poďakujte používateľovi 1rozalia.
Recenzované: 19. júna 2018

Zaujímavá stavba na brehu rieky. Dovnútra som sa nedostal, predo mnou bolo v rade cca 200 ľudí a za polhodinu sa to pohlo možno o 30 ľudí. POZOR! Nedajte sa nachytať na tzv. Lisboa Card! Jej držitelia síce majú vstup zdarma do viacerých atrakcií/múzeí, avšak vždy sú tam dva osobitné vstupy - pre ľudí, ktorí si platia vstupné na mieste, je vstup väčšinou okamžitý a majú prednosť pred držiteľmi Lisboa Card.

Dátum zážitku: jún 2018
Poďakujte používateľovi SixtyNine-T.
Recenzované: 30. novembra 2017

Táto veža sa nachádza asi 6 km pešo od Praca do Comercio a treba sem rozhodne zájsť. Pešo sa ide po promenáde vedľa rieky Tejo, a stojí to za návštevu. Veľmi doporučujem ! ( Taxíkom z námestia je to asi 8,-€)

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi JOZEF G.