European Parliament (Hemicycle visits)
Dnes otvorené: Zatvorené
Oplatí sa vidieť

Recenzované: 10. júna 2015
Zuz D
Hradec Králové, Česká republika

Recenzované: 10. júna 2015

Ďalšou dominantou Bruselu je budova Európskeho parlamentu. Navštívila som ju dvakrát, počas mojej stáže a počas dňa Európy, kedy inštitúcie EÚ otvoria svoje dvere verejnosti a je tam veľa akcií. Odporúčam navštíviť v tomto čase ;).

Dátum zážitku: máj 2015
Poďakujte používateľovi Zuz D.
Recenzované: 8. marca 2020

Dátum zážitku: december 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Europarl_visit, Digital Media Advisor v zariadení European Parliament (Hemicycle visits).Zodpovedané: 30. júla 2020

Recenzované: 12. februára 2020

Dátum zážitku: december 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Europarl_visit, EP Visitors Team v zariadení European Parliament (Hemicycle visits).Zodpovedané: 10. marca 2020

Recenzované: 12. februára 2020

Dátum zážitku: február 2020

Recenzované: 11. februára 2020

Dátum zážitku: december 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Europarl_visit, EP Visitors' Team v zariadení European Parliament (Hemicycle visits).Zodpovedané: 19. marca 2020