Zaujímavá stavba

Bravúrna stavba, ktorá sa oplatí vidieť. Ja som bola večer, keď už bola tma a bolo to pekne... viac informácií

Recenzované: 3. februára 2019
Luc27292
Slovensko
Atom

Recenzované: 13. februára 2017
berenhuan
Praha, Česká republika
Prečítať všetky recenzie (15 415)

Recenzované: 25. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pamätník svojho času mal byť symbolom pokroku, vedy a techniky. Dnes sa v ňom človek cíti ako na Novom moste v Bratislave. Vie, že to svojho času bolo super, ale zub času sa podpísal na celom koncepte. Vidieť ho ale treba. Na skok je tam aj minisvet, kde Slovensko zastupuje model Modrého kostolíka.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi francekk.
Recenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Super atrakcia, boli sme v apríli teda mimo turistickej sezóny, takze ziadne rady pri kúpe lístkov, výhľad z vrchu bol veľmi pekny, len odporúčam!

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Traveller2390.
Recenzované: 13. februára 2017

Aj ked ma atrakcia uz par rokov za sebou, stale je atraktivna a je to taky povinny druh atrakcie, ktory ale stoji za to.

Dátum zážitku: november 2016
Poďakujte používateľovi berenhuan.
Recenzované: 28. októbra 2016

Žiaľ, navštívila som Atomium, keď bola hmla, tak som ho ani nevidela celé. Na výhľad som ani nešla, lebo pre hmlu by som aj tak nič nevidela.

Dátum zážitku: október 2016
Poďakujte používateľovi didka_2017.
Recenzované: 15. mája 2016

Povinna zastavka v Brusseli, v case letnej sezony vsak odradia dlhe rady turistov. Z centra mesta vyborna dostupnost verejnou dopravou. A kusok od atomia je dalsia zaujimava atrakcia mini europa.

Dátum zážitku: jún 2015
1  Poďakujte používateľovi branislavLM.