“Vecera v nasom hoteli”

Flüela's Stübli
Na pozícii č. 99 spomedzi 141 Reštaurácie v Davos
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia je velmi prijemna a jedlo bolo vynikajuce. Ja som mala jelenie maso a bolo skvele. Ako predjedlo sme mali tatarsky beefsteak, polievky.. vsetko chutilo skvelo. Aj obsluha bola vynikajuca. Byvali sme v tomto hoteli kde je restauracia . Restauraciu a najma hotel so skvekym personalom, ktori vam splni vsetky vase poziadavky vrelo odporucam. Starali sa o nas ako o najdolezitejsich hosti v Davose!!!

Poďakujte používateľovi RiaS913.

Zrecenzované: 9. apríla 2018

Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 25. februára 2018

Zrecenzované: 23. marca 2016

Dátum návštevy: december 2015

Cestovatelia, ktorí si pozreli Flüela's Stübli, si pozreli aj

Navštívili ste Flüela's Stübli? Podeľte sa o svoje zážitky!