“skvele jedlo”

Ristorante Shanghai
Na pozícii č. 176 spomedzi 617 Reštaurácie v Siene
Kuchyňa: Čínske
Zrecenzované: 19. mája 2019

poi vsetkych bruschetach, prosute, olivach a mozzarelle s rajcinami sme mali chut na nieco ine, teda sme zavitali do sanghajskej restauracie a neboli sme sklamani.. jedlo bolo vynikajuce, ceny tiez, aj obsluha, v restauracii sme boli okrem jedneho paru sami, az ked sme odchadzali mali zasa jeden stol. taky klud a pohodicka. restauracia je schovana v ulicke kde by ste ju mozno ani nehladali..
jedine minus je slabsia znalost jazyka obsluhujucej :)

Dátum návštevy: máj 2019

Zrecenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: november 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ristorante Shanghai, si pozreli aj

Siena, Provincia Siena

Navštívili ste Ristorante Shanghai? Podeľte sa o svoje zážitky!