Ohromujúce

Tie pásy bieleho, zeleného a ružového mramoru sú naozaj dychberúce a toto námestie je naozaj... viac informácií

Recenzované: 26. augusta 2019
Barbora S
Zvolen, Slovensko
Úžasné

V čase našej návštevy to tam žilo. Húfy ľudí prúdili všetkými smermi, obchody a kaviarne pozývali... viac informácií

Recenzované: 10. októbra 2018
MILAN92101
Piešťany, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (22 176)

Recenzované: 7. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krásne námestie s veľkolepou stavbou Duoma. Človeku sa zdá, že je ako v rozprávke. Celá stavba je obkladaná mramorom.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi didka_2017.
Recenzované: 30. augusta 2017

Na námestí si môžete vychutnať pohľad na asi najnavštevovanejší kostol Florencie Duomo...
Kaviarne a rešturacie na námestí vám poskytnú občerstvenie a chvíľu oddychu pred vstupom do chrámu.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi Blažej P.
Recenzované: 21. septembra 2016

Krásne miesto, určite odporúčam navštíviť, ja som bola v meste len 1 večer, aj tak bolo v uliciach veľa ľudí a príjemná atmosféra, úžasné pamiatky.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Luletka.
Recenzované: 27. septembra 2014

Najkrajsi a najvacsi dom aky som kedy videla.Dielo je majestatne a velkokepe,zial dnu sa nam nepodarilo dostat nakolko nepustali cudzincov a sam sprievodca nevedel preco.

Dátum zážitku: jún 2014
Poďakujte používateľovi Ildiko v.
Recenzované: 19. marca 2020

Dátum zážitku: marec 2020