Teatro Alla Scala

Pre miľovníkov opery

Recenzované: 1. júna 2016
134fp
Banskobystrický kraj, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (7 659)

Recenzované: 31. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hodnotím operu len zvonku. Mala som o opere prehnané predstavy, no čakala ma len ošarpaná budova. Banka hneď vedľa vyzerala majestátnejšie.

Dátum zážitku: január 2018
1  Poďakujte používateľovi KatarinaM739.
Recenzované: 19. júla 2016

opravdový zážitek ve slovutné budově, historická atmosféra, kvalitní umělecké výkony. cena je dost vysoká, stojí to však za to, zážitek!

Dátum zážitku: jún 2016
Poďakujte používateľovi Hans H.
Recenzované: 1. júna 2016

Zaujímavá prehliadka kultového stánku umenia. Blízko hlavného centra Milána. Celá výstava a priestory sú cca na 2 hodiny.

Dátum zážitku: september 2015
Poďakujte používateľovi 134fp.
Recenzované: 30. mája 2016

Očakával som oveľa krajšiu a väčšiu budovu. bez tabuľky by som si nebol istý že to je práve toto slávne divadelné pódium.

Dátum zážitku: máj 2016
Poďakujte používateľovi KosicanJ.