“Ochutnávka cestovín”

Bistrot Restaurant "Antichi Sapori"
Na pozícii č. 8 spomedzi 74 Reštaurácie v Bellagio
Kuchyňa: Talianske

Prišli sme okolo 13:00 a čakali sme asi 30 minút lebo sme chceli obedovať vonku. Ako predjedlo sme zvolili mix syrov s medom z Bellagia. Ako hlavné jedlo sme si dali cestoviny, ktoré boli veľmi chutné a čerstvé. Odporúčame.

Poďakujte používateľovi Tomino1984.

Zrecenzované: 30. apríla 2019

Zrecenzované: 26. apríla 2019

Zrecenzované: 25. apríla 2019

Zrecenzované: 23. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: apríl 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistrot Restaurant "Antichi Sapori", si pozreli aj

Bellagio, Jazero Como

Navštívili ste Bistrot Restaurant "Antichi Sapori"? Podeľte sa o svoje zážitky!