“Chutný obed”

Ristorante Il Gambero Rosso
Na pozícii č. 9 spomedzi 38 Reštaurácie v Vernazza
Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Obed, Rezervácie

Vybral som túto reštauráciu vopred ako jednu z dvoch možností a nesklamal som sa. Jedlo aj víno nám chutili, aj nás zasýtili (a chlebík mali výborný!), obsluha bola dostatočne rýchla, náš čašník len tak kmital. A aj výhľad bol bonusom navyše.

Poďakujte používateľovi MILAN92101.
Napísať recenziuRecenzie (1 318)

Zrecenzované: 26. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 24. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 21. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 19. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ristorante Il Gambero Rosso, si pozreli aj

Navštívili ste Ristorante Il Gambero Rosso? Podeľte sa o svoje zážitky!