“Molto bene”

Grazia & Graziella
Na pozícii č. 53 spomedzi 14 939 Reštaurácie v Ríme
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Donášková služba, Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Štvrť: Trastevere

Skvelé jedlo, skvelé služby, krásne miesto. Určite odporúčame navštíviť! A v neposlednom rade ďakujeme milej obsluhe Valeriovi a Kobemu :)

Poďakujte používateľovi Domi_Kr.
Napísať recenziuRecenzie (20 880)

Zrecenzované: 4. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobre tu varia. Pizza je dosť veľká, stačí pre 2 osoby, takže pozor na to.. Obsluha príjemná a tie uličky v trastevere sú proste krása..

Poďakujte používateľovi stefanviz.
Zrecenzované: 3. augusta 2019

Užasný prístup, krásne prostredie, adekvátne ceny, na jedlo sme nečali dlho, naozaj nemam čo vytknúť.

Poďakujte používateľovi SamuelTkac.
Zrecenzované: 16. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dnes sme si boli s kamarátmi sadnúť na obed a lepšie sme si vybrať nemohli. Už len to, že terasa reštaurácie bola plná nám nahováralo, že tam ľudia radi chodia.
A nemýlili sme sa. Jedlo aj nápoje chutili skvele a aj napriek plnému podniku boli rýchlo pripravené. Obsluha bola veľmi milá, najmä Mirko, ktorý sa o nás pekne postaral.
Určite odporúčame a ak sa niekedy vrátime do Ríma opäť navštívime

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi majcic.
Zrecenzované: 12. decembra 2018

Tak toto je tipická talianska reštaurácia nachádzajúca sa v Trastavere. Výborná obsluha s výborným jedlom.

Dátum návštevy: máj 2018
1  Poďakujte používateľovi BeataB2056.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Grazia & Graziella, si pozreli aj

Navštívili ste Grazia & Graziella? Podeľte sa o svoje zážitky!