Di trevi je krása

Proste krása... 😍 Je to naozaj veľmi pekne miesto.. Odporúčam hneď pri fontáne je gelateria a majú... viac informácií

Recenzované: 4. septembra 2019
stefanviz
Rím, Taliansko
Nádherná fontána

Recenzované: 5. augusta 2019
HeyItsMichelle
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (98 406)

Recenzované: 4. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Proste krása...
Je to naozaj veľmi pekne miesto.. Odporúčam hneď pri fontáne je gelateria a majú neskutočne dobrú zmrzlinu..

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi stefanviz.
Recenzované: 5. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Fontana di Trevi je najkrajšou a najviac navštevovanou fontánou nachádzajúcou sa v Ríme. Táto baroková fontána má na výšku až 26 metrov a bola postavená v roku 1735. Jej návšteva je nevyhnutnosťou, ale odporúčam prísť ešte pred východom slnka, kedy je pri nej len pár ľudí. Taktiež netreba zabudnúť na hodenie mince, vďaka ktorej sa do Ríma v budúcnosti vrátite:)

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi HeyItsMichelle.
Recenzované: 5. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Najdete ju na namesti Piazza di Trevi, postavena na mieste kde stala renesancna studne Trivio. Miesto stale plne turistov s fotoaparatmi....

Dátum zážitku: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi kimgoldpiestany.
Recenzované: 5. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Krásna fontána , ktorú som videl vo veľa filmoch je v skutočnosti ešte krajšia. Po dlhých rokoch opráv ju teraz celú odhalili a človek ju môže obdivovať v plnej kráse.

Dátum zážitku: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi Banajoe.
Recenzované: 25. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Fontana je nadherna, ked sa jej dotykaju slnecne luce i za nocneho svietenia. Priestor okolo je dost maly a stale preplneny turistami. Co sa nam nepacilo, ze sa neda v klude pri nej posediet a okolo nie je ani jedna tersa, kde by ste si vychutnali cafe.

Dátum zážitku: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi triptravel12345.