Rím

Tak toto naozaj musíte vidieť.My sme boli večer a niečo nadherné.Úžasná atmosféra,podsvietenie... viac informácií

Recenzované: 3. decembra 2019
Peto0407
Košice, Slovensko
Miliarda turistov

Krasna pamiatka, no znova miliarda ludi. Na to sa treba pripravit. Inak fontana je nadherna a... viac informácií

Recenzované: 14. septembra 2019
X4295RVtom_b
Slovensko
Prečítať všetky recenzie (101 750)

Recenzované: 20. februára 2018

Miesto mimo centra ruchu, v malej uličke, blízko Španielskych schodov. Miesto, kde nie je nikdy ticho :)

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi 779katar_nah.
Recenzované: 23. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Fontána je nádherná! Večer je určite krajšia, ale aj cez deň má svoje čaro. Je pri nej však vždy nekonečne veľa ľudí, fotku si spravíte veľmi zle, nehovoriac o tom, kto si chce hodiť mincu, má viac-menej smolu

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi 658bibi_na_.
Recenzované: 5. augusta 2017

Fontana di Trevi je jedno nádherné miesto, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť! Akurát, že je lepšie tam ísť skoro ráno, pretože poobede a večer je to preplnené a je ťažké sa dostať až k fontáne.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi Miroslav S.
Recenzované: 19. júla 2017

Treba ju vidieť a zažiť v noci, keď je funkčná a osvetlená. Skutočný zážitok. Pripravte si mince, otočte sa chrbtom a niečo si želajte.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Marian D.
Recenzované: 29. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Táto fontána ma úplne prekvapila, vedela som, že je krásna, ale naživo je to proste nádhera. Na nenápadnom malom námestí, ktoré je preplnené turistami, je možno trochu ťažšie sa k nej dostať, ale dá sa v pohode odfotiť, ľudia tam nesedia dlho a prestriedaju sa. Skvelý zážitok, jediné, čo môže odradiť, je ten prvotný šok z toľkých turistov. Pre mňa jedno z najpôsobivejších miest v Ríme.

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi barbisovka.