“Special food, very nice 😊”

Flower Burger Roma
Na pozícii č. 687 spomedzi 12 814 Reštaurácie v Ríme
Štvrť: Prati
Štvrť: Prati
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Mysleli sme si, že majú aj verziu nie vegan čiže s mäsom avšak nie, ale personál veľmi milý poradil s výberom a žemle boli naozaj handmade-krásne mäkučké fresh, a všetko veľmi chutné nasýti ( bol to náš obed), cena primeraná, prostredie skvelé autentické k jedlu (majú aj wc) kľudne by som sa vrátila vyskúšať opäť iný druh

Poďakujte používateľovi 766laurikab.

Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo boko vyborne, servirovane zaujimavou formou. Blizko Vatikanu a obchodov. Ceny su tiež fajn.............

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi KarinK2644.
Zrecenzované: 8. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Niečo úžasne, vynikajuci obed pri Vatikáne ... dnes som mala chuť na vegetariánsku kuchyňu našli sme pri Vatikáne vegetariansky fast fud .. mala som Burger a zemiaciky ... veľmi chutne !!! A ľahko stráviteľné ... predavačka a majiteľ podniku boli veľmi milý ..... odoporucam ho všetkým milovníkom vegetariánskej kuchyne ale určite ho ocenia aj milovníci mäska...

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi lenka t.
Zrecenzované: 20. februára 2020

Dátum návštevy: február 2020
Zrecenzované: 18. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: január 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli Flower Burger Roma, si pozreli aj

Navštívili ste Flower Burger Roma? Podeľte sa o svoje zážitky!